"Челси" изпусна трите точки при гостуването си на "Уотфорд"

Сините отново се представиха неубедително, въпреки че можеха да си тръгнат и с трите точки

Уотфорд" и "Челси" не успяха да си отбележат голове и си поделиха по точка в мач от 24-ия кръг на английското първенство.

Гостите от Лондон могат да съжаляват, че не стигнаха до победа, след като през втората част стигнаха до няколко страхотни възможности. Големият длъжник за сините бе Диего Коща, който няколко пъти направи пропуски пред вратата на "стършелите".

Бразилецът с испански паспорт отново бе център на внимание заради неспортсменското си поведение. В 45-ата домакините имаха претенции за червен картон на нападателя, след като при съприкосновение между нега и Хуан Паредес, Коща се строполи на земята, показвайки, че е бил ударен.

След това, играчът издебна удобен момент, за да изблъска леко в гърба Паредес. Реферът обаче прецени, че няма основания да гони Коста, като вместо това показа жълт картон на Паредес.

В другия мач за вечерта "Евертън" победи с 3:0 "Нюкасъл" в Ливърпул. "Карамелите" поведоха с гол на Аарън Ленън  в 23-ата минута, но най-интересното в двубоя се случи в заключителните му минути.

В 88-ата минута домакините получиха дузпа, която бе реализирана от Рос Баркли, а упражнението си повтори четири минути по-късно. След отсъждането на втория наказателен удар Джамал Ласкел от гостите получи и директен червен картон.