ЦСКА отново победи, Цветков вкара гол от центъра

Червените продължават в шампионата с пълен актив от точки

ЦСКА записа поредната си победа във В група, след като победи с 5:0 "Чико" (Бяга) на стадион "Българска армия".

След успеха "армейците" продължават да имат пълен актив от 66 точки след 22 изиграни срещи, а головата им разлика вече е 98:2.

Червените решиха всичко в срещата до средата на първото полувреме, след като Костадин Хазуров реализира бърз хетттрик. Още в третата минута той се разписа от дузпа, отсъдена за спорно нарушение на Готев срещу Петър Витанов.

В 23-ата минута Павел Головодов надбяга бранител по лявото крило и центрира отлично към Хазуров, който от 4-5 метра прати топката за втори път в мрежата на "Чико". Две минути по-късно Хазуров вкара третото си попадение в този мач, когато получи пас от Николай Цветков и с техничен изстрел по земя реализира в празната врата.

При първото си положение след почивката ЦСКА вкара четвърти гол. В 59-ата минута Павел Головодов вкара след самостоятелен пробив през центъра и техничен завършващ удар покрай вратаря.

Николай Цветков оформи крайния резултат в 84-ата минута с рядко виждано попадение, което вдигна на крака публиката на червените. Халфът бе съобразителен и видя, че вратарят на гостите е излязъл неразчетено и с удар от центъра го прехвърли.