
© Reuters
Ибрахимович не се е разплатил с клуба, който е покрил задълженията му към данъчните власти в Италия
Ръководството на "Пари сен жермен" ще удържи 30 процента от последната заплата на Златан Ибрахимович, съобщава в. "Екип".
Причината е, че шведският нападател не е платил данъци на италианските данъчни власти при трансфера си от "Милан" в ПСЖ през лятото на 2012 г.
Сумата е била покрита от клуба, а въпреки че има писмена договорка между двете страни, футболистът така и не е върнал дължимото за четирите години, които прекара в Париж.
Преди няколко седмици голмайсторът на "Манчестър юнайтед" заяви, че това, което най-много му липсва от престоя във Франция, е последната заплата.
ПСЖ ще задържи 30-те процента от последното месечно възнаграждение на Ибрахимович, докато играчът не покрие задължението си към клуба.
Тюфлекчия
Рейтинг: 1430 Неутрално"Преди няколко седмици голмайсторът на "Манчестър юнайтед" заяви, че това, което най-много му липсва от престоя във Франция, е последната заплата." - тоя обаче се чувства задължен непрекъснато да показва какво е л...но.
Браво демократи - станахте по-лоши от тези с които се борите!Bicho Raro
Рейтинг: 1294 Весело"Преди няколко седмици голмайсторът на "Манчестър юнайтед" заяви, че това, което най-много му липсва от престоя във Франция, е последната заплата."
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas Mann*************************
А на Италия и липсват данъци, тоест - всичко е наред, заплатата ти е там, където трябва да бъде.
CINZANO - оправете си сайта!
Рейтинг: 587 ВеселоЗлатко е пич, кефи ме
Мома, връщай 12 и 12А!Кофти е, че играе за Мюретата, ама какво да се прави.
Вонин
Рейтинг: 625 ЛюбопитноИ правилно
Аз не съм лош - просто съм ПРОЗОРЛИВ! ЕВРОПО, събуди се! https://www.youtube.com/watch?v=_rVSwXloXoM https://www.youtube.com/watch?v=Sp_LA2qE4aMAmot
Рейтинг: 476 НеутралноЖалко, че все пак ще му преведат 70%. Толкова ли няма за какво друго да му я удържат?
Цацата трябва да бъде изпържена!ПСЖ ми е много по-симпатичен отбор без него!
pet_fire
Рейтинг: 5112 НеутралноПрез целият си спортен живот Ибрахимович е бил влюбен.....в себе си.
Doichin Stefanov
Рейтинг: 246 НеутралноНе знам кой го измисли това за последната заплата, много е нелепо. Четох интервюто на английски, след това и в нашите вестници. Въпроса беше какво му липсва от ПСЖ, той отговори - заплатата. За последна изобщо не е ставало дума. С една дума, за пореден път доказа, че е едно животно, движено само от мотива пари, нищо друго. И отгоре на това тъпо като теле... Не виждам кой що годе развит умствено човек може да се възхищава на Ибрахимович. За пубери и по - малки е разбираемо 😉
Doichin Stefanov
Рейтинг: 246 НеутралноАбсолютно всичките му финанси и трансфери ги движи жена му - една студена шведска дама, по-голяма с 10 години. Може би това обяснява държанието му по отношение лоялност към отборите 🙂. Такава просто няма.