"Локомотив" (Пловдив) и "Берое" завършиха без победител

Локомотив" (Пловдив) и "Берое" завършиха 1:1 в среща от Първа лига.

Черно-белите поведоха в началните минути след почивката с хубав гол на капитана си Мартин Камбуров. Малко след това Карлос Охене изравни.

Срещата беляза официалното завръщане на Едуард Ераносян начело на "Локомотив" в Пловдив. В предния кръг той изгледа от трибуните успеха с 1:0 срещу ЦСКА в София.

Двата отбора са в средата на класирането с по 17 точки, като "Берое" е с мач по-малко.

Още в четвъртата минута Дани Кики изпусна отлична възможност да даде преднина на отбора си, като отблизо стреля с глава, но Благой Макенджиев спаси. До почивката и гостите имаха шанс да вкарат чрез Мапуку, но също без успех.

Между двете полувремена се получи напрежение в сектора с привържениците на "Берое" и последва спречкване с охранителната фирма.

В 57-ата минута Камбуров получи на около 20 метра пред вратата и с хубав удар прати топката в долния десен ъгъл на вратата за 1:0. Четири по-късно Охене прехвърли Ел Харуби и изравни.