Да празнуваш отбелязването на гол с Костенурките нинджа (видео)

Победите на ПСЖ във френската Лига 1 отдавна не са новина, след като тимът от Париж води с девет точки на върха в първенството. Съботният успех с 4:1 като гост на "Рен" обаче влезе в новините по света заради нахлуването на фенове на терена.

В 75-ата минута парижани отбелязаха трети гол чрез Единсон Кавани, за да поведат с 3:1. Докато уругваецът се радваше със съотборниците си, двама запалянковци, преоблечени като анимационните герой Костенурките нинджа, нахлуха на терена, за да поздравят футболистите на ПСЖ.

Единият от тях, облечен с червено - като героя Рафаел, беше спрян от стюарди, докато синият (Леонардо) започна да се поздравява с играчите, а Килиан Мбапе го прегърна.

След това двамата супергерои напуснаха терена, съпроводени от охраната.

Дали заради нахлуването на Костенурките нинджа или заради нещо друго, футболистите на "Рен" се разсеяха до края на мача и само минута по-късно допуснаха нов гол, отбелязан от Неймар. В края домакините изпуснаха и дузпа.