"Ювентус" изпрати годината с нова победа

Ювентус" изпрати 2017 г. с победа с 3:1 срещу "Верона" като гост. "Бианконерите" изиграха добър мач и постигнаха целта си.

Блес Матюиди даде преднина на шампионите, а "Верона" изравни чрез Касерес. След почивката два гола отбеляза Пауло Дибала, с което осигури успеха на отбора си.

"Ювентус" събра 47 точки и е на една от водача "Наполи" след изиграването на половината мачове през сезона.

В шестата минута Гонсало Игуаин стреля мощно и улучи гредата, но след това Матюиди стигна до топката и я прати във вратата. "Бианконерите" имаха възможности да удвоят, но не се възползваха.

"Верона" съумя да изравни в 59-ата минута след силен изстрел на Касерес. "Ювентус" си върна преднината в 72-ата, когато Лихщайнер подаде и Дибала вкара. Пет минути по-късно аржентинецът вкара хубав гол след самостоятелен пробив и направи резултата 3:1.