С голове на Каранга и Бланко ЦСКА направи обрат в последната си контрола (видео)

ЦСКА приключи с победа серията си от приятелски срещи преди подновяването на мачовете от Първа лига. Червените направиха обрат за 2:1 срещу "Царско село".

Гостите поведоха с попадението на Светослав Диков в 33-ата минута. След почивката воденият от Стамен Белчев състав промени резултата и с головете на Фернандо Каранга в 52-ата и Жан Бланко в 76-ата минути спечели.

ЦСКА игра без някои от основните си играчи, като Кирил Десподов и Станислав Манолев получиха почивка, а Рубен Пинто се възстановява от контузия. Всички останали влязоха в игра.

Червените имаха превъзходство и създадоха много положения, но съперникът им поведе. Голът за "Царско село" дойде след много груба грешка на вратаря. След почивката домакините продължиха да атакуват по-опасно, но успяха да се възползват от възможностите си.

ЦСКА ще гостува на "Верея" в първия си мач от първенството за 2018 г. следващата събота, като двубоят е от 15.00 часа.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски (к), 5. Николай Бодуров, 23. Александър Дюлгеров, 16. Раул Лое, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 18. Александър Георгиев, 9. Фернандо Каранга
Резерви: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Александър Барт, 26. Валентин Антов, 29. Никола Борисов, 24. Божидар Чуканов, 7. Жан Бланко