Мбапе донесе нови притеснения за ПСЖ след новината за операцията на Неймар

Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе донесе нови притеснения в клуба преди приближаващия реванш срещу "Реал" (Мадрид) в Шампионската лига. Той беше сменен принудително на почивката на мача с "Олимпик" (Марсилия) от четвъртфиналите за Купата на Франция.

На мястото му се появи Хавиер Пасторе. Засега няма информация за състоянието на Мбапе.

Парижани се наложиха с 3:0 срещу големия си съперник за втори път в рамките на четири дни. Но отново покрай радостта от победата имаше и неприятности.

В предния мач звездата Неймар получи травма и беше сменен принудително. Впоследствие беше съобщено, че бразилецът има изкълчен глезен и счупена костица.

В сряда вечерта от клуба обявиха, че Неймар ще бъде опериран в Бразилия в края на седмицата. Това потвърди опасенията на привържениците, че най-скъпият футболист в света ще пропусне мача с "Реал".

Срещу "Олимпик" Анхел ди Мария вкара първите два гола за ПСЖ, а в последните минути се разписа и Единсон Кавани.