
© LAP.bg
Мачът между "Ботев" (Пловдив) и ЦСКА беше изтеглен с един ден по предложение на селекционера Петър Хубчев. Двубоят в Коматево трябваше да се играе на 2 септември, но вместо това беше насрочен за 1 септември от 18.45 ч.
Заради участието на ЦСКА в Лига Европа срещите на отбора в Първа лига първоначално бяха поставени в неделя. След отпадането на състава Хубчев е видял възможност двубоят с "Ботев" да се изтегли с ден вероятно за да могат националите, които ще са ангажирани със срещата, да се настроят по-добре за срещите в Лигата на нациите.
България започва участието си в новия турнир с гостуване на Словения на 6 септември, а три дни по-късно приема Норвегия на "Васил Левски".
Заради промяната мачът на "Ботев" (Враца) с "Локомотив" (Пловдив) се мести от събота за неделя.
ЦСКА обяви, че полузащитникът Валентин Антов е подписал първия си професионален договор с клуба. Контрактът на 17-годишния играч е за три години. Преди два дни червените преподписаха и с централния защитник Божидар Чорбаджийски.
Hawaii
Рейтинг: 4185 НеутралноЛИТЕКС и Ботев променили деня на мача.
Егати и новината......
Дневник пропагандна газета
Рейтинг: 320 НеутралноЦСКА-София имате предвид нали? Щото упорито пишете ЦСКА. А то умря на 09.09.2016
Дневник пропагандна газета
Рейтинг: 320 НеутралноТака и не разбрах оня мач Литес - ЦСКА 8:0, мисля че вече станаха 20 години от тогава, кой кого би. Сегашното ЦСКА-София би ли, падна ли или и двете ;)
Hawaii
Рейтинг: 4185 ЛюбопитноНещо повече !
ЛИТЕКС - Етрополе, беше регистриран през Юли 2016
ИСТИНСКОТО ЦСКА ФАЛИРА на 9.9.2016
ТРИ МЕСЕЦА
ЛИТЕКС - Етрополе и ЦСКА
СЪЩЕСТВУВАТ ЕДНОВРЕМЕННО !!!!
За какво говорим изобщо ?!?!?!
carlosestrada
Рейтинг: 274 НеутралноДо коментар [#1] от "Hawaii":
или Литекс и Металик (Сопот), или ЦСКА и Ботев (Пловдив)
ама не ти отърва, нали
pet_fire
Рейтинг: 5305 Весело"България започва участието си в новия турнир с гостуване на Словения на 6 септември, а три дни по-късно приема Норвегия на "Васил Левски".
Всичко ще завърши за 3 дни
palav_nik
Рейтинг: 1057 НеутралноХубчев е последната ни надежда.
Победите срещу Холандия и Швеция са малък светъл лъч.
bat_plamen
Рейтинг: 4249 НеутралноНяма значение кога е преместен мача,а важното е "Ботев" да спъне пребоядисания "Литекс"!
Alex Prime
Рейтинг: 434 ВеселоВиждам, че сините отново разсъждават над дружеството зад ЦСКА, вместо да се радват за собствения си отбор. Но нормално - злобата е нормалното им агрегатно състояние.