"Ювентус" взе трета победа в поредния "сух" мач на Роналдо

Ювентус" продължава с перфектен старт в Серия А, след като спечели и третия си мач от новия сезон. "Бианконерите" победиха с 2:1 новака "Парма" на "Енио Тардини", като двубоят не беше никак лесен за футболистите на Масимилиано Алегри.

Над всички беше Марио Манджукич, който вкара гол и даде асистенция.

Още във втората минута хърватинът откри резултата. След това мачът беше много интересен, като "дуковете" отговориха бързо и удариха греда чрез Щулац.

Последва натиск на "Ювентус" като в основата на всички интересно беше Кристиано Роналдо. Той организира няколко бързи атаки и се стараеше много, но отново не успя да вкара. Португалецът беше близо два пъти, но при втория си опит с глава, се удари в съперник. Това отвори и аркада над лявото око на новото попълнение на "бианконерите".

В 33-ата минута "Парма" се възползва от един от редките си шансове и изравни чрез Жервиньо.

След почивката с игра пред вратата на "дуковете" и в 58-ата минута Манджукич подаде към Блез Матюиди, а френският халф вкара победния гол.