Роналдо донесе победа на "Ювентус" с първите си два гола в Италия

Ювентус" продължава непобеден в Серия А, след като взе четвърта поредна победа от началото на сезона. "Бианконерите" се наложиха трудно над "Сасуоло" у дома с 2:1, а двата гола вкара Кристиано Роналдо.

Португалецът, който премина на "Алианц стейдиъм" през лятото, нямаше гол в първите си три мача за шампионите, но този път прекъсна головата си суша.

Роналдо откри в 50-ата минута, след като реализира след отскочила топка. Само 15 минути по-късно португалецът удвои резултата с прецизно изпълнение след пас на Емре Джан.

След двете попадения "Сасуоло" опита да отговори и организира няколко опасни атаки. Все пак "неровердите" реализираха в добавеното време, когато Бабакар се разписа след подаване на Дел’Орко.

Загубата е първа за "Сасуоло" от началото на сезона, след като тимът е една от приятните изненади в калчото и заема трето място след четири кръга.