Клоп: Една загуба не е фатална за "Ливърпул"

Мениджърът на "Ливърпул" Юрген Клоп смята, че отборът му не е би на ниво в мача с "Наполи" и затова логично е загубил във втория си мач от Шампионската лига. Червените отстъпиха с 0:1 на "Сан Паоло", а според германеца тимът може да вини единствено себе си.

"Когато искаш да играеш в защита, трябва да си непрекъснато подготвен за действията на съперника ти. Ние тичахме прекалено дълго с топката в крака. Когато правиш това нещо, не ти остава време за създаване на нещо смислено в мача", каза Клоп.

"Наполи" направи по-силно второ полувреме и в него стигна до гол, който се оказа победен.

"Губехме често топката и отново повтаряхме същите грешка, което не се промени до края. Съответно съвсем резонно бяхме наказани и останахме втория най-добър отбор на терена. Една загуба обаче не е фатална", каза Клоп.