"Челси" си свърши работата в групите на Лига Европа, Миланов донесе победа на "МОЛ Види"

Челси" постигна основната си цел в групите на Лига Европа и след четвъртата си победа от четири мача си гарантира участие в следващата фаза. Сините се наложиха с 1:0 срещу БАТЕ (Борисов) като гост.

Ценния гол вкара Оливие Жиру в 52-ата минута.

В другата среща от групата Георги Миланов отбеляза красив гол и донесе победата на "МОЛ Види" с 1:0 срещу ПАОК. "Челси" е начело с 12 точки, а унгарците са втори с шест. ПАОК и БАТЕ имат по ти точки.

"Челси" продължи отличния си ход под ръководството на Маурицио Сари. Както и досега в Лига Европа, отборът направи толкова, колкото е необходимо, за да постигне целта си. За английския отбор това беше трета победа с 1:0 в групите на турнира.

През първата част сините владееха инициативата, но нямаха точен удар. След почивката те заиграха по-настоятелно и бързо взеха преднина. В 52-ата минута Емерсон центрира от ляво и Жиру с глава отбеляза.

Ивелин Попов игра 71 минути и записа асистенция при 4:3 за "Спартак" (Москва) срещу "Рейнджърс"

При същия резултат приключи и другата среща. В 50-ата минута Винисиус влезе от ляво в наказателното поле и подаде към Миланов, който с отлично движение стигна до добра позиция и с глава вкара.

В много интересен мач "Спартак" (Москва) спечели с 4:3 срещу "Рейнджърс", след като шотландците три пъти повеждаха. Ивелин Попов игра до 71-ата минута, когато беше сменен от Артьом Тимофеев. С отлична игра по дясното крило българският национал подаде за първия гол на отбора си.