Участващият с "уайлд кард" в Гран при на Валенсия в клас Moto3 Чан Йончу изненадващо спечели последния кръг за сезона в мотоциклетния шампионат. Турският пилот, който е едва на 15 години и 115 дни стана най-младият победител в този клас.<br />

увеличи
, 4344

Изпращане на галерия

Ако се справяте добре зад обектива, покажете какво ви е впечатлило. Изпратете снимки и текст към тях.

Последни галерии

Топ галерии

Коментари (9)
  1. 1 Профил на hamiltonf
    Рейтинг: 4177 Весело

Пренаписал е историята в мото3, а не в MotoGP...

Кой продаде къщата, дарена от проф. Елисавета Карамихайлова на катедра физика към СУ, а впоследстие на нейно място бе построен хотел? Кой/и са тези престъпници?!

Рейтинг: 1006 Неутрално

На 15 г. ...9-ти кл. В нашето училище имаше един футболист, 10 кл, старша възраст, правеха измами с документите му да играе при мъжете, голмайстор, в дневника 270 неизвинени...къде е Киро на кирия.

5. 5 Профил на Alarmstufe: Rot
    Alarmstufe: Rot
    Рейтинг: 4994 Неутрално

Всъщност, трябва да се чете Джан Йонджу.

Gunter glieben glauchen globen
  6. 6 Профил на Alarmstufe: Rot

До коментар [#1] от "hamiltonf":

Пренаписал е историята, и в Мото3, и в MotoGP, защото най-високият клас дава името на целия шампионат. И защото и в MotoGP няма по-млад състезател.

7. 7 Профил на Alarmstufe: Rot

Иначе, браво на комшийчето. Това е първа победа на турски състезател в световния шампионат.
    Наблюдавам го от около 1 г. заедно с брат му (близнак). И двамата са страхотнои таланти. Джан вчера поиказа класа на мокрото трасе.

8. 8 Профил на hamiltonf

До коментар [#6] от "Alarmstufe: Rot":

Стига глупости, пренаписал историята в мотоGP?! Ще я пренапише, когато подобри рекорда на Марк Маркес, за най-млад пилот в историята, победител в motoGP...