Антонио Вутов е наказан за три мача за бутане на съдия

Вутов (вдясно) беше изгонен с червен картон за реакцията си след дузпата за ЦСКА в 85-ата минута

Нападателят на "Ботев" (Пловдив) Антонио Вутов получи три мача наказание за блъскането на рефера Петър Костадинов по време на реванша срещу ЦСКА (3:3) в полуфиналите за Купата на България. Той трябва да плати и глоба от 1000 лева, реши дисциплинарната комисия на Българския футболен съюз (БФС).

Вутов реагира много бурно, след като Костадинов отсъди изключително спорна дузпа за ЦСКА в 85-aта минута при резултат 2:2. Футболистът на "Ботев" блъсна рефера с ръка, после с гърди, а след това отново го избута с ръка, за което получи директен червен картон.

В същото време пловдивският клуб беше глобен с 3000 лева за поведението на феновете си по време на мача на стадион "Българска армия". От тях 2000 лева са за хвърляне на бомбички, а 1000 лева - за обидни и нецензурни скандирания.

ЦСКА е глобен с 300 лева за използване на факли и димки.

Фотогалерия: Емоциите в зрелищния полуфинал между ЦСКА и "Ботев" >

Коментари (12)
  1. 1 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 4833 Весело

"...сърце мъжко не трае..."
    Честито на "Ботевъ" и успех срещу "буферите" на финала!!!

2. 2 Профил на selqnin
    Рейтинг: 2876 Неутрално

Голям "Ботев"!!!
    РЕСПЕКТ!!!
    Вутов щеше да стане голям футболист ако беше останал в "Левски"!!!
    Още не е пораснал, а футбола е игра за МЪЖЕ, не за момчета!!!

3. 3 Профил на Darth Plagueis
    Darth Plagueis
    Рейтинг: 3635 Неутрално

Е, факт, бутна съдията. Няма лошо, кръвта му ври.

Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕК
  4. 4 Профил на b_52_strato
    b_52_strato
    Рейтинг: 974 Гневно

Бахтий държавата - мафията се чувства истински господар и вилнее навсякъде!

Забранявам на бокулизачи и комуняги да четат постингите ми!
  5. 5 Профил на himler
    himler
    Рейтинг: 448 Неутрално

Ами престъпникът съдия какво наказание ще отнесе? Той първо трябва да плати 30 000 на Вутов, че го е накарал да му подскаже футболния правилник! После на Ботев поне 3 милиона лева за такова съдийство! Накрая и на джуджето, защото не можа да си отработи подкупа! Ами той трябваше да изгони двама от Бов още в първите 2 минути! В третата и четвъртата да даде дузпи за ЦС*КА! Тогава етрополцките цигани със сигурност щяха да спечелят! А можеше и да прекрати мача, защото Вутов го е побутнал!

6. 6 Профил на phuncky
    phuncky
    Рейтинг: 835 Неутрално

Не знам как не нокаутира съдията.

Късата памет е най-големият враг на българите.
  7. 7 Профил на Пешката
    Пешката
    Рейтинг: 2599 Неутрално

—цитат от коментар 6 на phuncky

поне щеше да си заслужава наказанието...

Разбира се за съдията наказание няма да има.

Ако го боли, както го мързи, отдавна да е умрел.
  8. 8 Профил на stedim
    stedim
    Рейтинг: 2469 Весело

Вутов, че трябва да бъде наказан, е ясно. Но най– много съжалявам съдията, който не можа да си изработи обещаното на полувремето. Не се е усетил, че корнерът в последните минути трябва да се повтори, независимо, че голът е редовен.

9. 9 Профил на yellow_hater
    yellow_hater
    Рейтинг: 552 Неутрално

Вутов тряцва да се контролира малко.
    И в Разград през тази пролет напсува съдията.
    Нерви, желание, страст... Всички оценяваме и приветстваме това.
    Вутов си е вече наполовина левскар, напаловина ботевист. И си показва качествата.
    Но е по-ценен на терена, не извън него заради такива наказания.
    Иначе нямам съмнение, че вика, пее, крещи и скача за отбора.

10. 10 Профил на Simo Petkov
    Simo Petkov
    Рейтинг: 1076 Неутрално

Голям "Ботев"!!!РЕСПЕКТ!!!Вутов щеше да стане голям футболист ако беше останал в "Левски"!!!Още не е пораснал, а футбола е игра за МЪЖЕ, не за момчета!!!
    —цитат от коментар 2 на selqnin

В МОМЕНТА е голям футболист ..

Що да не е пораснал?

Иначе хората на Гриша Ганчев се подиграха с труда на съдията, да!

11. 11 Профил на himler
    himler

Вутов трябва да си контролира нервите!
    Но резил за Левски, че предложи за шеф на БФС онова пиянде! Все пак може би го направиха, защото аго супаджията беше станал шеф нещата щяха да са доста по зле от сега!
    Иначе съдията поне 300 бона глоба за това, че неколкократно бутна ЦС*КА!

12. 12 Профил на Simo Petkov
    Simo Petkov

Смешници перукани ..

"Според СК реферът е допуснал грешка при първия жълт картон на Филипов. Той му бил показан за натрупване, въпреки че до този момент имал само две безобидни нарушения. Вторият жълт картон на защитника в 53-ата минута обаче бил вън от съмнение, категорични са от съдийската комисия.

Интересна е трактовката на СК и за дузпата в 85-ата минута. При нея не се виждала лявата ръка на Ничев, но преди това червените имали три претенции за 11-метров наказателен удар. Така щяло да се стигне до четвърта неудовлетворена претенция на ЦСКА-София и било “добро моментно решение”. Въпреки това от СК са склонни да признаят, че по-скоро няма дузпа за домакините."