Няма заплата, няма мач: нетипичният протест на футболистите на "Веракрус"

Голът, който привлече вниманието към световните плажни игри

Емоционалните последни метри от великото бягане на Кипчоге

Виж видеото
Поглед към изгрева от 8000 м

Виж видеото

Атлетико" разгроми със 7:3 "Реал" в мач от приятелския турнир Internationаl Champions Cup. Двубоят се игра в Ню Джърси, като предложи шоу, два червени картона и напрежение между футболистите на грандовете от Мадрид.

В центъра на събитията беше нападателят на "Атлетико" Диего Коща. Той вкара четири гола, но беше изгонен в 65-ата минута заедно със защитника на "Реал" Даниел Карвахал.

"Атлетико" започна по-силно и водеше с 5:0 след първата част. До 70-ата минута "дюшекчиите" увеличиха преднината си на 7:1, като "Реал" върна два гола в края.

Силен мач за "Атлетико" изигра новото попълнение Жоао Феликс, който беше купен за 126 милиона евро. 19-годишният португалец вкара първия си гол за тима.