Футболна тренировка според мерките: малко и на разстояние

Павел Колев: Чуждестранна компания прояви интерес да помогне на "Левски"

"Последният танц": нов поглед към ерата на Майкъл Джордан и "Чикаго булс"

Футболните национали благодариха за грижите на медиците

Виж видеото
Голямото съперничество между Федерер и Надал: Началото

Виж видеото

Амиен" и ПСЖ изиграха двубой, изпълнен с драма до последния съдийския сигнал. Френският шампион губеше с 0:3 до почивката, но през втората част успя да сътвори пълен обрат до 4:3 след две попадения на 17-годишния Танги Куаси и по едно на Андер Ерера и Мауро Икарди.

Домакините, които заемат предпоследното 19-о място в първенството, не се отказаха и стигнаха до равенството с гол в добавеното време.