Не съм му най-големият фен, но това което прави е похвално имайки в предвид натиска върху здравните системи навсякъде и липсата на болнични легла в момента. Дано много други последват примера му по някакъв подобрен начин, пандемията може да се пребори само с общи мерки (дори дребни в общата картина).
"Преди няколко дни португалецът призова милионите си последователи в социалните мрежи да спазват препоръките на властите"- голям футболист и без да парадира, без да се прави на спец - просто голям човек.
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
Ти изглежда си абсолютно наивен Не Правище такова впечатление преди Нали като приключи всичко това ще се плащат компенсации или мислиш че съвсем безвъзмездно
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги. Защото за онова, което нечестивците скришом вършат, срамно е и да се говори (Еф. 5:11-12).
- Точен сте този път. Мрънкалата: "Работодателите: Досега не сме видели мерки за опазване на икономиката" "Трябва незабавен пакет от компенсации за бизнеса"
До коментар [#1] от "КМЕТ В СЯНКА":Ти изглежда си абсолютно наивен Не Правище такова впечатление преди Нали като приключи всичко това ще се плащат компенсации или мислиш че съвсем безвъзмездно
...ти да не си У комисията, дет' раздава компенсациите, та се изказваш толкУ назидателно? Или си САМО малко, злобно човече?
опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
Определено не го харесвам по различни поводи, но в даденият случай не мога да не изразя възхищението си от постъпката му. А след като и самият той ще поеме и заплатите на медицинският персонал, единственото което ще напиша е ЕВАЛА.
Богатите спортисти не са загубили човечност по пътя към богатството. В Бизнеса трябва да взимаш толкова трудни решения, за да оцелееш, че накрая ставаш вълк.
Роналдо е припечелил парите си със собствения си талант, въпреки това е готов да помага в такъв момент на обществото ! От ОПГ - то във властта са придобили и местата за хотели, и самите хотели, след чудовищна корупция и злоупотреби със средтсва и от бюджета, и от еврофондовете ! Затова са отново първи да искат компенсации, а държавата ще им ги осигури, разбира се !
То това да не е беьвъзмездно! Пък и после как ще се деьинфекцира тоя хотел? Вие бихте ли останали в огнище на инфекция? Бихте ли пренощувал в инфекциозна болница?
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Прекрасна инициатива. Похвално е желанието на мнозина да умрат в агония в болница срещу заплащане, сякаш няма кой да го направи безплатно и безболезнено...
Има три вида истина-моята,твоята и ИСТИНАТА! 21.11.21 - черна дата за БЪЛГАРИЯ"Върви лъжец от село на село, та лъже, върви брат му ден по-късно след него, та маже" - Елин Пелин - Големи лъжи.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
...и аз съм от тези, които не харесват Роналдо - не заради футболните му качества, защото тях никой не може да оспори, а заради егото му и безбройните му симулации по време на игра - и това си е лично мой проблем, съзнавам. Но това което прави сега...Респект, поклон! Дай боже повече такива като него!
Респект! Има много футболисти милионери в Испания, Италия, Англия, Германия и... и... Дано разберат правилно и последват примера на Роналдо. Посдрави от непознат остров.
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.
Роналдо израстна. Беше обикновено цигане, израснало в гетото със съответния манталитет. Но явно потенциала му е да се развива и да става все по-добър и да надскочи многократно първоначалните условия. Вероятно са помогнали и домашно възпитание и религия, но най-важното си го носи по рождение.
Роналдо никога не е бил обикновено цигане, а винаги е бил човек за пример! Но има и добра новина! В условия като днешните такива като вас и вие самият показвате признаци на израстване!
Тя работата отива на омаловажаване: световно неизвестни медии говорат за фейк, Марка се чуди накъде отиват нещата. Ако не е вярно - то поне отива на изнудване към звездите. Като последното е гнусна работа.
Токущо по "Нова" обясниха, че цялата "новина" за Роналдо е фейк ! Честито, лековерници, но респект пред вярата ви "в доброто и човека, в романтиката, в празните копнежи" (ツ)
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 4787 НеутралноТака правят истински богатите.
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Мрънкачите искат да натоварят още обществото.
komitata80
Рейтинг: 237 НеутралноНе съм му най-големият фен, но това което прави е похвално имайки в предвид натиска върху здравните системи навсякъде и липсата на болнични легла в момента. Дано много други последват примера му по някакъв подобрен начин, пандемията може да се пребори само с общи мерки (дори дребни в общата картина).
Head of Medusa
Рейтинг: 327 НеутралноТоя наистина е за пример!
ЗаНиЗа
Рейтинг: 2935 Неутрално"Преди няколко дни португалецът призова милионите си последователи в социалните мрежи да спазват препоръките на властите"- голям футболист и без да парадира, без да се прави на спец - просто голям човек.
Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.Тангра
Рейтинг: 1456 НеутралноТака се прави! Браво!
balgariez
Рейтинг: 858 ВеселоКакво бихме правили без добрите богаташи, в частност- футболисти... (ツ)
Pederugi kradat Bulgaria. PP - v kausha!гошо
Рейтинг: 524 НеутралноДо коментар [#1] от "КМЕТ В СЯНКА":
гошоТи изглежда си абсолютно наивен Не Правище такова впечатление преди Нали като приключи всичко това ще се плащат компенсации или мислиш че съвсем безвъзмездно
Мизийски
Рейтинг: 466 НеутралноПо плодовете им ще ги познаете... (Мат. 7:16)
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги. Защото за онова, което нечестивците скришом вършат, срамно е и да се говори (Еф. 5:11-12).plebs
Рейтинг: 294 НеутралноДо коментар [#1] от "КМЕТ В СЯНКА":
- Точен сте този път. Мрънкалата:
"Работодателите: Досега не сме видели мерки за опазване на икономиката"
"Трябва незабавен пакет от компенсации за бизнеса"
ДЗВЕР
Рейтинг: 638 Любопитно...ти да не си У комисията, дет' раздава компенсациите, та се изказваш толкУ назидателно? Или си САМО малко, злобно човече? опозиция на всяка власт, отпор на всяка тъпота...
Padrino
Рейтинг: 618 НеутралноОпределено не го харесвам по различни поводи, но в даденият случай не мога да не изразя възхищението си от постъпката му. А след като и самият той ще поеме и заплатите на медицинският персонал, единственото което ще напиша е ЕВАЛА.
hope
Рейтинг: 2268 НеутралноБогатите спортисти не са загубили човечност по пътя към богатството.
Любовта ще спаси света!!!В Бизнеса трябва да взимаш толкова трудни решения, за да оцелееш, че накрая ставаш вълк.
Браво!!
venci4
Рейтинг: 1339 НеутралноТози е пич!!
Платени форумни тролчета, така ли ви възпитават на Позитано? http://prikachi.com/images/793/8000793h.jpgRex
Рейтинг: 1069 НеутралноБраво на момчето. Всъщност той и преди това е правил много дарения , но за тях не се знае много.
Rex
Рейтинг: 1069 НеутралноБраво на момчето. Всъщност той и преди това е правил много дарения , но за тях не се знае много.
dream_er
Рейтинг: 294 НеутралноБраво!
Liberalism Is a Mental Disorder!А Месю Леганеса както обикновено се прави на разсеян.
Nikoi
Рейтинг: 847 НеутралноБраво на Роналдо ,един истински патриот
samoedin
Рейтинг: 4405 НеутралноРоналдо е припечелил парите си със собствения си талант, въпреки това е готов да помага в такъв момент на обществото ! От ОПГ - то във властта са придобили и местата за хотели, и самите хотели, след чудовищна корупция и злоупотреби със средтсва и от бюджета, и от еврофондовете ! Затова са отново първи да искат компенсации, а държавата ще им ги осигури, разбира се !
lino_santino
Рейтинг: 294 НеутралноВ такива моменти се разбира кой какъв е.
Аз по принцип не го харесвам, но ако това е верно, ще си променя мнението за него.
save_knforest
Рейтинг: 688 ЛюбопитноМного благородна постъпка! Браво!
Веселин Дечев
Рейтинг: 3543 ВеселоТо това да не е беьвъзмездно!
В Русия съм! В Русия съм!Пък и после как ще се деьинфекцира тоя хотел? Вие бихте ли останали в огнище на инфекция? Бихте ли пренощувал в инфекциозна болница?
ВаняХр
Рейтинг: 654 НеутралноРеспект!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Червен дисибар
Рейтинг: 124 Неутрално+
vassilun
Рейтинг: 5325 ЛюбопитноДо коментар [#7] от "гошо":
Защо ли не съм изненадан, че "гошо" е русофил?! 🤣😂
klecho
Рейтинг: 1393 НеутралноРоналдо винаги е бил голям пич и ужасно сърцат човек.
Много хора не го харесват заради тесногръди пристрастия, нелепо правейки генерални заключения за него, поради факта, че не е способен на спортменство.
Уникален пример!
Легендите на Милан, нямат ли по някой хотел?
Подпис: фен на Барса.
vassilun
Рейтинг: 5325 ЛюбопитноДо коментар [#21] от "Веселин Дечев":
Пост #25 се отнася и за "Веселин Дечев"!
Darulio
Рейтинг: 1013 НеутралноДо коментар [#7] от "гошо":
"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите." Оноре дьо Балзак, "Дядо Горио""Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите."
"Дядо Горио", Оноре дьо Балзак
Avalon Blackmore
Рейтинг: 8 РазстроеноПрекрасна инициатива. Похвално е желанието на мнозина да умрат в агония в болница срещу заплащане, сякаш няма кой да го направи безплатно и безболезнено...
олекна ми на душата, возвисих ся!АмброзСП
Рейтинг: 1052 НеутралноДобър човек!
Има три вида истина-моята,твоята и ИСТИНАТА! 21.11.21 - черна дата за БЪЛГАРИЯ"Върви лъжец от село на село, та лъже, върви брат му ден по-късно след него, та маже" - Елин Пелин - Големи лъжи.Суджук Герберите
Рейтинг: 466 НеутралноНай-великия на нашето време. Вече почти не се раждат такива мъже, с големи топки и добри сърца!
Голям апартамент купи, голяма сума не плащай!ikar_01
Рейтинг: 524 НеутралноДо коментар [#28] от "Darulio":
Една източна притча завършва: "всеки действа според същността си
(иначе казано: всеки съди по себе си)".
ikar_01
Рейтинг: 524 НеутралноПостъпката на Роналдо е за пример, поклон пред великодушието и щедростта му!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
julius_caesar
Рейтинг: 294 НеутралноЕ там на Ветко и Маринела хотелите не могат ли да ги впрегнат? Нали са вече конфискувани?
dorn
Рейтинг: 1871 НеутралноВъзхищавам се от постъпката на Роналдо. Работеща, практична и с незабавен ефект, а някои само стигат до даването на акъл.
charlesdegaulle
Рейтинг: 746 НеутралноДосега само той и Бил Гейтс се показаха хора. Дано повлечат крак. Определено и у нас има нужда от хора като тях.
Евала му!!
Ivan Kolarov
Рейтинг: 8 Неутрално...и аз съм от тези, които не харесват Роналдо - не заради футболните му качества, защото тях никой не може да оспори, а заради егото му и безбройните му симулации по време на игра - и това си е лично мой проблем, съзнавам. Но това което прави сега...Респект, поклон! Дай боже повече такива като него!
b_52_strato
Рейтинг: 1375 НеутралноИзключителен човек!
Забранявам на бокулизачи и комуняги да четат постингите ми!И го е доказвал много пъти до сега!
робин от Крузо
Рейтинг: 670 НеутралноРеспект! Има много футболисти милионери в Испания, Италия, Англия, Германия и... и...
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.Дано разберат правилно и последват примера на Роналдо.
Посдрави от непознат остров.
phuncky
Рейтинг: 581 НеутралноСега ще ми набиете минусите, но вече се появи информация, че това е фалшива новина.
Късата памет е най-големият враг на българите.Darth Plagueis
Рейтинг: 1484 НеутралноДо коментар [#38] от "Ivan Kolarov":
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКТой го прави от години. Благотворителната му дейност най-вероятно надминава тази на цялата ни страна.
Darth Plagueis
Рейтинг: 1484 НеутралноДо коментар [#9] от "plebs":
Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕКРаботодателите ли са ти мрънкалата бе, милиционер некъпан..
Marian Monev
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#10] от "ДЗВЕР":
Не го съди строго. живота го е смачкал.
whitemare
Рейтинг: 1307 НеутралноДневник, следете си новинарския поток. Тая новина се оказа фалшива и Марка я изтриха.
Фильо и Фобьо са двама неграмотни, комплексирани и прости близнациsvoboden izbor
Рейтинг: 237 НеутралноБаа Ганя , ще се самозатрие , но не ще се промени - ПАТОЛОГИЯ !!!
Митев
Рейтинг: 663 НеутралноРоналдо никога не е бил обикновено цигане, а винаги е бил човек за пример!
Но има и добра новина! В условия като днешните такива като вас и вие самият показвате признаци на израстване!
skara
Рейтинг: 1213 НеутралноТя работата отива на омаловажаване: световно неизвестни медии говорат за фейк, Марка се чуди накъде отиват нещата.
Прави каквото трябва, да става каквото ще.Ако не е вярно - то поне отива на изнудване към звездите.
Като последното е гнусна работа.
balgariez
Рейтинг: 858 ВеселоТокущо по "Нова" обясниха, че цялата "новина" за Роналдо е фейк !
Pederugi kradat Bulgaria. PP - v kausha!Честито, лековерници, но респект пред вярата ви "в доброто и човека, в романтиката, в празните копнежи" (ツ)
neut
Рейтинг: 524 НеутралноСтрашилище на терена, благородни действшя за обществото
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the rest