Щом такъв сериозен мач е изиграл, и то срещу доста здрав физически съперник, значи, че се е очистил окончателно от последствията на заболяването.
Едно от последните изпълнения, може би и последното, на един човек, един от най-великите в цялата човешка история, въобще: https://www.youtube.com/watch?v=rxxHvW0oNpU&ab_channel=Olympics
Някога имаше един скиор, Петър Попангелов, когото по едно време започнаха да наричат Петър Пакпадналов. Григор отива към Пакотпадналов. Много от преди да се разболее никакъв го няма. Не само във вируса е проблема.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
До коментар [#3] от "padrino": Въпросният унгарец, беше #31 миналата година и дълго време беше преди Григор в класацията. Игра финал в София. Спечели турнира в Женева. Той е физически и психически много здрав играч. Ако имаше таланта на Григор, щеше да е в топ 10. Очаквах да има здрав мач и не се учудвам, че Григор е отстъпил.
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
Проблемът и на него и на Гришо и на всички нас е в липсата на постоянство. Усърдно постоянство проявяваме само в завистта и в това да съсипем някого: "За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което имат тук хората - да се преследват един друг и да развалят един другиму работата." Константин Йосиф Иречек (13.12.1881)
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
До коментар [#17] от "quatro_4x3":Проблемът и на него и на Гришо и на всички нас е в липсата на постоянство.Усърдно постоянство проявяваме само в завистта и в това да съсипем някого:"За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което имат тук хората - да се преследват един друг и да развалят един другиму работата."Константин Йосиф Иречек(13.12.1881)
—цитат от коментар 21 на Незнайко в Слънчевия град
Особено пък като се заплесне по някоя леля... забравя за тениса.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Прогносите бяха до две и дванайста-тринайста да е номер едно и досега някъде имаше прогнози,че ще е надминал рекордите на Федерер, т.е. ще е минал 20 шлемови трофея, ще е с над 100 трофея на сингъл, ще е дълги години номер едно... Такива бяха масовите прогнози, но това бяха прогнози изключително само на хора,които дотогава не бяха гледали един цял сет на тенис, камо ли да са пипали ракета. Същите преди Григор твърдяха, че тенисът е най-тъпата и скучна игра, в която двама души си прехвърлят едно топче, а на други им приличаше на федербал. Ако Дневник пази архивите, ще е много интересно
Бях на гости в Хасково и отидох на протестен митинг.Бяхме 50 души.Поразяващото в случая е,че отстрани по пейките седяха и стояха два пъти повече"наблюдатели"Малък град е Хасково,разбираемо е да има страх.Аз не съм фен на тениса ине ми е работа да се меся в чужди животи,нощях да стана фен на Григор Д.,ако беше драснал два реда във Фейсбук,както една млада белоруска тенесистка го направи,защитавайки справедливостта,свободата и народа си.Питайки се,защо много известни лица се спотайват в тъмното си отговарям.Да, ББ не използва инхибитори и други средновековни методи.Той използва помия и пълно омаскаряване дори по-централни телевизии .Верно,че според гербажиите от това не боли,пък и нашият народ си е малко дебелокож,затова към помията се присъедини и Гешев-Вишински.А сред сборището му вчера сигурно имаше и хасковски прокурори.Страхът е оправдан,но е опасен за нашето здраве.
Ами това е супер. Благодарение на Григор много хора у нас започнаха да гледат тенис и много деца започнаха да тренират тенис в България. И всичко това е благодарение на Григор. А относно прогнозите - тези прогнози, че ще е новия Федерер тръгнаха от Западна Европа и от световните тенис специалисти, които видяха таланта му мноооого отдавна. Това, че не е спечелил 20 шлема не бива да е повод да го плюем, а напротив - трябва да се гордеем с него, защото надали ще имаме скоро друг тенисист в елита на мъжкия тенис.
Това че Мъри е победил Зверев е неочаквано за мен. Джокович има добър шанс да задмине Надал и Федерер по титли от шлема. Голям тенисист, но все още не му отдават дължимото. Просто защото е сърбин. Нашият обаче е най-красив.
Ей за Гришката само добрео или нищо, "Браво, само така момче" Бори се харчи си парите и се дръж като джентълмен. Пък квото стане. Всички видяхме че за бг тенисист си страхотен, ама за света си копи на Фед и така ще си остане. Все пак първите стъпки определят техниката
аз гледах мача. унгареца имаше късмет, много линии, много криви удари, които влизаха, размотаваше се преди началото на 3тия сет, но това не е извинение за професионалист от нивото на Григор. С толкова слайдовете в центъра на корта, буквално улесняваше унгареца чакайки го да сбърка, но той пък се бори до последно и съответно взе победата. Моето впечатление е, че Григор играе силно срещу силни и посредствено срещу по-ниско поставени. с тази нагласа няма как да стигне там, където му се иска.
Да, епохата е на вдлъбнатите философи като вас! Ако бяхте получила поне тройка, но заслужена в трето отделение, може би щяхте да забележите крехкия детайл на липсващата запетайка и да не се излагате :)
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
hamiltonf
Рейтинг: 3704 НеутралноЩом такъв сериозен мач е изиграл, и то срещу доста здрав физически съперник, значи, че се е очистил окончателно от последствията на заболяването.
Едно от последните изпълнения, може би и последното, на един човек, един от най-великите в цялата човешка история, въобще: https://www.youtube.com/watch?v=rxxHvW0oNpU&ab_channel=OlympicsDimiter Monev
Рейтинг: 8 ВеселоВсе пак записа една победа.
Padrino
Рейтинг: 558 ЛюбопитноФучович е номер 84 в листата, така, че нищо неочаквано не се случи. Григор си има навика да губи от играчи от това ниво.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
uej03527584
Рейтинг: 308 Неутралнопа ли ве гришо
Митев
Рейтинг: 597 НеутралноФучович да не се фука след тоя мач!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
ВаняХр
Рейтинг: 588 НеутралноЖалко, наистина.
tsvetko_51
Рейтинг: 1559 НеутралноНезависимо от резултата, успех на следващия шлем
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
fle14680406
Рейтинг: 8 НеутралноЯсно. Да забравим за тениса, както ни посъветва гришо
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
barona3
Рейтинг: 404 НеутралноВинаги има падения и победи. Успех му желая.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
ivan_ko9
Рейтинг: 306 НеутралноУспех за напред.
quatro_4x3
Рейтинг: 1296 НеутралноНякога имаше един скиор, Петър Попангелов, когото по едно време започнаха да наричат Петър Пакпадналов. Григор отива към Пакотпадналов. Много от преди да се разболее никакъв го няма. Не само във вируса е проблема.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5014 НеутралноДо коментар [#3] от "padrino":
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевВъпросният унгарец, беше #31 миналата година и дълго време беше преди Григор в класацията. Игра финал в София. Спечели турнира в Женева. Той е физически и психически много здрав играч. Ако имаше таланта на Григор, щеше да е в топ 10.
Очаквах да има здрав мач и не се учудвам, че Григор е отстъпил.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
lordcris
Рейтинг: 641 НеутралноТози не трябваше ли досега да е станал номер едно в света. Помня, че преди години ни пробутвахте такива прогнози.
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5014 НеутралноДо коментар [#17] от "quatro_4x3":
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевПроблемът и на него и на Гришо и на всички нас е в липсата на постоянство.
Усърдно постоянство проявяваме само в завистта и в това да съсипем някого:
"За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което имат тук хората - да се преследват един друг и да развалят един другиму работата."
Константин Йосиф Иречек
(13.12.1881)
quatro_4x3
Рейтинг: 1296 НеутралноОсобено пък като се заплесне по някоя леля... забравя за тениса. Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5014 НеутралноДо коментар [#22] от "quatro_4x3":
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев"Българите са много мили с чуждите и бързо ги приемат за свои. Бедата обаче е там, че те много лошо се отнасят към своите си."
Отново Иречек...
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
evergrey
Рейтинг: 367 Весело"Решителния сет започна оспорвано, но след 2:2 Фучович взе четири поредни гейма и спечели мача." - доста здрав мач е било.
Митев
Рейтинг: 597 НеутралноДо коментар [#20] от "lordcris":
Прогносите бяха до две и дванайста-тринайста да е номер едно и досега някъде имаше прогнози,че ще е надминал рекордите на Федерер, т.е. ще е минал 20 шлемови трофея, ще е с над 100 трофея на сингъл, ще е дълги години номер едно... Такива бяха масовите прогнози, но това бяха прогнози изключително само на хора,които дотогава не бяха гледали един цял сет на тенис, камо ли да са пипали ракета. Същите преди Григор твърдяха, че тенисът е най-тъпата и скучна игра, в която двама души си прехвърлят едно топче, а на други им приличаше на федербал. Ако Дневник пази архивите, ще е много интересно
rta48522758
Рейтинг: 213 НеутралноБях на гости в Хасково и отидох на протестен митинг.Бяхме 50 души.Поразяващото в случая е,че отстрани по пейките седяха и стояха два пъти повече"наблюдатели"Малък град е Хасково,разбираемо е да има страх.Аз не съм фен на тениса ине ми е работа да се меся в чужди животи,нощях да стана фен на Григор Д.,ако беше драснал два реда във Фейсбук,както една млада белоруска тенесистка го направи,защитавайки справедливостта,свободата и народа си.Питайки се,защо много известни лица се спотайват в тъмното си отговарям.Да, ББ не използва инхибитори и други средновековни методи.Той използва помия и пълно омаскаряване дори по-централни телевизии .Верно,че според гербажиите от това не боли,пък и нашият народ си е малко дебелокож,затова към помията се присъедини и Гешев-Вишински.А сред сборището му вчера сигурно имаше и хасковски прокурори.Страхът е оправдан,но е опасен за нашето здраве.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Michael Jordan
Рейтинг: 264 НеутралноТой не отиде тенис да играе,
отиде в New York да се мотае.
Tsvetina
Рейтинг: 264 НеутралноДо коментар [#26] от "Митев":
Ами това е супер. Благодарение на Григор много хора у нас започнаха да гледат тенис и много деца започнаха да тренират тенис в България. И всичко това е благодарение на Григор. А относно прогнозите - тези прогнози, че ще е новия Федерер тръгнаха от Западна Европа и от световните тенис специалисти, които видяха таланта му мноооого отдавна. Това, че не е спечелил 20 шлема не бива да е повод да го плюем, а напротив - трябва да се гордеем с него, защото надали ще имаме скоро друг тенисист в елита на мъжкия тенис.
Митев
Рейтинг: 597 НеутралноДо коментар [#30] от "Tsvetina":
Всъщност никой не го плюе. Просто реалистичните оценки се броят за хейтърство, а клишетата минават за подкрепа
Nedyalko Lazarov
Рейтинг: 1285 НеутралноТова че Мъри е победил Зверев е неочаквано за мен. Джокович има добър шанс да задмине Надал и Федерер по титли от шлема. Голям тенисист, но все още не му отдават дължимото. Просто защото е сърбин.
Нашият обаче е най-красив.
chepokalipsis
Рейтинг: 230 НеутралноМи не е така, много хора си тренираха тенис (или играеха за удоволствие) и преди Григор.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
nix1130
Рейтинг: 454 НеутралноЕй за Гришката само добрео или нищо,
"Браво, само така момче" Бори се харчи си парите и се дръж като джентълмен. Пък квото стане. Всички видяхме че за бг тенисист си страхотен, ама за света си копи на Фед и така ще си остане. Все пак първите стъпки определят техниката
Judjuk
Рейтинг: 2523 НеутралноГДПП!
JudjukГригор Димитров пак падна.
Ми как не му омръзва?
Judjuk
Рейтинг: 2523 НеутралноГДПП!
JudjukГригор Димитров пак падна.
Ми как не му омръзва?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
m_art_in
Рейтинг: 382 Неутралноаз гледах мача.
унгареца имаше късмет, много линии, много криви удари, които влизаха, размотаваше се преди началото на 3тия сет, но това не е извинение за професионалист от нивото на Григор.
С толкова слайдовете в центъра на корта, буквално улесняваше унгареца чакайки го да сбърка, но той пък се бори до последно и съответно взе победата.
Моето впечатление е, че Григор играе силно срещу силни и посредствено срещу по-ниско поставени. с тази нагласа няма как да стигне там, където му се иска.
Tsvetina
Рейтинг: 264 НеутралноДо коментар [#33] от "chepokalipsis":
Да, но много деца тренират благодарение на Григор. Който е техния идол. И сега много повече деца искат да тренират тенис за да бъдат като Григор.
neut
Рейтинг: 470 НеутралноРазочарование в 4 часа сутринта
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the restМитев
Рейтинг: 597 НеутралноДо коментар [#33] от "chepokalipsis":
Всъщност няма съмнение, че в сравнение с преди 30 години трениращите тенис са няколко пъти по-малко днес в епохата на мачкай гришо
Tsvetina
Рейтинг: 264 НеутралноДо коментар [#42] от "Митев":
Все пак има епоха 'Мачкай Гришо', а не 'Мачкай Митев' нали ?
Митев
Рейтинг: 597 НеутралноДо коментар [#43] от "Tsvetina":
Да, епохата е на вдлъбнатите философи като вас! Ако бяхте получила поне тройка, но заслужена в трето отделение, може би щяхте да забележите крехкия детайл на липсващата запетайка и да не се излагате :)