"Лудогорец" оглави класирането в Първа лига, след като победи "Етър" с 2:0 в мач от четвъртия кръг в първенството. Шампионите не стигнаха никак лесно до трите точки, като голове във Велико Търново паднаха в края.<br /><br />Клаудиу Кешеру се разписа в 79-ата минута, а Мавис Чибота вкара в добавеното време.

© LAP.BG

увеличи
, 4202

Изпращане на галерия

Ако се справяте добре зад обектива, покажете какво ви е впечатлило. Изпратете снимки и текст към тях.

Последни галерии

Топ галерии

Коментари (9)
  1. 1 Профил на phuncky
    phuncky
    Рейтинг: 565 Неутрално

С тази игра на отбора Върба просто е пътник. Пропиляно първо полувреме с балонни центрирания. Второто почнаха с по-къси пасове, но трябваше да влизат титулярите, за да вземат мача.

Късата памет е най-големият враг на българите.
  2. 2 Профил на vesko19
    vesko19
    Рейтинг: 668 Неутрално

Върбата продължава да изнервя .Дано само не се наака поне за Лига Европа . Че тогаз наистина ще е пътник .
    Ей не се научиха хората .щом нещо върви недей го бута че да го променяш .Аман . Сега ще си берем ядове с уж прехваления Върба

Рейтинг: 8 Неутрално

1000% червен картон на Моци първото полувреме, и фал преди гола второто полувреме.
    Благодарение на Домуса скоро ще сме на нивото на Сан Марино и Андора.

Рейтинг: 11 Неутрално

Халваджията ще се пръсне от ЗЛОБА някой ден.Любимците му едвам биха последния в класирането,бутани от съдията,след спестен червен на Моци и несвирен фал преди първия гол.Той седнал за булстати да ми разсъждава...хахаха.Ако не са съдиите,оборчето на агата и медали няма да вземе....

8. 8 Профил на vesko19
    vesko19

До коментар [#3] от "Hawaii":

Това може да го каже само кон с капаци.Или човек дето си лафи ей така за спорта .Повече от видно е че играта не им върви. Да бихме ги .Ама с триста зора. А преди още първото полувреме етър щяха да си ходят в съблекалнята поне с 2-3 гола .Независимо от тежкия мач с датчаните .(който предимно беше загубен заради Върба ).

9. 9 Профил на Пешката
    Пешката
    Рейтинг: 1230 Неутрално

Ами ако Лудогорец бяха станали за посмешищекакто го направиха ЛИТЕКС срещу Малтийските Морски Сиренитогава какво щяхте да пищите !Лудогорец е Машина за Победи която тепърва ще набира скорост
    —цитат от коментар 3 на Hawaii

Видяхме я машината срещу отбор с център нападател бивш играч на Левски колко постигна. А с Литекс не можете да си мерите бюджетите - ловчанлии играят трудно срещу малтийски отбори. Защо да са станали зи посмешище? Кога Осъм Ловеч е минавал първи кръг на европейски турнири?

Етърчетата издишаха - трябваше поне равен да изкарат.

Ако го боли, както го мързи, отдавна да е умрел.