"Реал" (Мадрид) започна с грешка участието си в Шампионската лига, губейки с 2:3 от "Шахтьор" като домакин.<br /><br />В Мадрид украинският клуб поведе с три гола преди почивката.

увеличи
, 3020
Изпращане на галерия

Ако се справяте добре зад обектива, покажете какво ви е впечатлило. Изпратете снимки и текст към тях.

Последни галерии

Топ галерии

Коментари (14)
  1. 1 Профил на dma12587967
    dma12587967
    Рейтинг: 1039 Неутрално

Оревал Мадрит, язък им за името и играчите. Шахтата с аматьорския си отбор ги би.

2. 2 Профил на chicago514
    Рейтинг: 3047 Весело

Момчетата на Зидан се бориха докрай и малко остана да спечелят точка.

3. 3 Профил на Virgin
    Virgin
    Рейтинг: 2129 Неутрално

Хахахаха.
    "Висша европейска лига" ли искаха супербогаташите?
    За да не се срещат с аматьори, които ги пердашат на собствения им терен.

4. 4 Профил на spring_va
    spring_va
    Рейтинг: 616 Любопитно

На такива отбори като Шахтьор в България им викаме, че дърпат футбола надолу. От което пък страдал и националния ни отбор. Нищо, че по същото време Украйна си цъкат в група "А" на Лигата на Нациите с отборите на Испания, Германия и Швейцария, и от 4 мача са спечелили цели 6 точки.

аха...али са немали шансу.

Всъщност са много зле. Дали са излезли от форма или заради тези ротации, в които ги вкара Зидан, но резултата е доста слаба игра. Време е Тино да вземе пак в ръце ...ВАР. След мача с Бетис мислех, че ще бият миналогодишния рекорд на ВАР, но настъпи затишие. Сигурно защото не могат да стигнат до положения за ВАР.
    Има голям шанс в Ла Лига пак да имаме състезание на два куци коня, но този път по-куция май ще е Реал Миердид.

7. 7 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5180 Неутрално

За "Шахтьор" 6-8 титуляри не са пътували въобще до Мадрид поради карантина. Коефициента от 1.25 за победа на "Реал" един от най-играните

8. 8 Профил на neut
    Рейтинг: 7478 Неутрално

Три гола във вратата на кралския балет за едно полувреме си е резил отвсякъде

9. 9 Профил на Gunners
    Рейтинг: 1973 Неутрално

Реал и тази година едва ли ще направи нещо значимо в ШЛ. Те едва ли и в местната лига ще са конкурентноспособни камоли в по-силната европейска лига.

10. 10 Профил на L Glassman
    L Glassman
    Рейтинг: 531 Неутрално

Ако руснак трябва да избира между здравето на баба си и това ЦСКА Москва да завърши 1:1 с Реал или Ювентус - бабата заминава! Успехите на украинския футбол и това, че ги превъзхождат в този спорт е голяма болка за мужика.

Рейтинг: 1080 Неутрално

Този луд, луд Тете ........за пръв път го чувам и проверих колко струва .
    15 млн евро , от Гремио е купен ( а ще бъде продаден за над 30 ) !
    Оттам насетне въобще не се учудвам от резултата ......добър мениджмънт , скаути и бюджет , какво неясно има ?

Рейтинг: 10 Неутрално

И аз вкорених Шахтьор, браво момчета избърсаха носа си в такъв клуб, продължете така, сега можете да се отпуснете за следващия мач и да спечелите пари на онлайн платформата бинарни опции https://binarny.ru/ минимални нива на риск с правилния подход, печеливши транзакции и гарантиран доход, удобна употреба и прости правила, взети заедно, това е удобна услуга за успешна търговия и печелене на пари.