Колебливото представяне на "Юнайтед" продължи със загуба в Истанбул

Манчестър юнайтед" допусна първа загуба в Шампионската лига през този сезон, след като отстъпи при гостуването на "Истанбул Башакшехир" с 1:2. "Червените дяволи" прекъснаха серия от 10 мача без загуба като гост, но в същото време продължиха да правят колебливи представяния, след като през уикенда загубиха и във Висшата лига.

Всички голове на стадион "Фатих Терим" в Истанбул паднаха през първата част. Дебютантът в Шампионската лига поведе с 2:0 до 40-ата минута. Демба Ба откри в 13-ата, когато беше изпуснат от защитата на "червените дяволи" по елементарен начин.

Пет минути преди края на първата част Един Вишча удвои.

В 43-ата минута с първия си точен удар в мача "Юнайтед" вкара. Това направи Антони Марсиал с глава след хубаво центриране на Люк Шоу.

През втората част "Юнайтед" водеше играта и държеше инициативата, но това не стигна за изравнителен гол.