
© LAP.BG
В заключителния си мач в Лигата на нациите българският национален отбор по футбол гостува на Ирландия. Тимът на Георги Дерменджиев се нуждае от победа, за да запази мястото си във втора дивизия.
Мачът е от 21.45 ч. и ще излъчен по БНТ1.
Националите са в трудно положение и заемат последното място в групата с една точка от пет мача. В последните си 17 официални срещи българите имат едва една победа.
Няколко дни преди мача с Ирландия Дерменджиев посочи, че е важно тимът да се спаси от изпадане, за да продължи да играе със силни съперници. Той обаче призова за търпение към играчите.
"Това е реалността и ние трябва да понесем критиките, но и трябва да направим така, че имаме търпението да възродим националния отбор. Това може да се случи, но трябва много търпение и да се вземат правилните решения", каца Дерменджиев в навечерието на мача.
Селекционерът има проблеми с много контузени и болни от коронавирус играчи. В последния момент отпаднаха вратарят Християн Василев, Димитър Велковски и Васил Божиков.
Отсъстващи играчи има и в състава на Ирландия. Съперникът също няма победа в групата, като тимът не е вкарал гол в последните шест мача.
Тиква загубена
Рейтинг: 0 НеутралноТия дървари не стават и за трески за разпалки !
Приживе на всички в устата ви срах, серете и вие на гроба ми без страх, че мъртвец от гроба не може да се вдигне, серящия гъз с хуй да достигне!boevbisser
Рейтинг: 3375 ВеселоАко ги бием, ще е изненадата на годината.
spring_va
Рейтинг: 618 НеутралноБием ги с 1:0 с гол на Димитър Илиев. Ирландците ще играят колкото да не загубят, а ние навън играем с една идея по-добре.
philipeto
Рейтинг: 380 НеутралноНапомня ми на един друг случай от началото на века, когато търсехме задължителна победа навън срещу Чехия...
Bornagain
Рейтинг: 1177 НеутралноБием центъра няколко пъти.
Свободата, Санчо...
Gunners
Рейтинг: 1812 НеутралноА дано успеем ама надали.
Индиана
Рейтинг: 1319 НеутралноНапред лъвове, и да паднем и да бием, кръчмите са все още отворени (до 23).
rumen_s
Рейтинг: 1424 НеутралноЕ, след мача ще има пак: борихме се, играхме достойно, но малко не ни стигна. И по-добре, и тази група им е прекалено висока летва. Виж, за барове и дискотеки стават.
Араламбене му е майката
Рейтинг: 969 Неутрално"България ще търси победа в опит да запази мястото си в Лига на нациите"
Накарайте Божидар Краев - нашта гордост, това да го напише 25 пъти, че след загубата от Финландия не знаеше какво предстои.
Николай Бучков
Рейтинг: 4943 РазстроеноНе може по всичко да сме последни , а на футбол да не сме.....е , няма как , ще е ненормално , но пък може да се приеме , като начало на последното издихание....
Max91
Рейтинг: 508 НеутралноГол няма да вкараме,защото няма кой да го направи.Ирландците ще вкарат 2 и останалата част от мача ще се разхождат,защото имат да играят мачове в края на седмицата.
kapitan_laino
Рейтинг: 865 НеутралноСтранно е че ирландците са в това положение, имат в пъти по-качествени играчи от нашите. Ако спечелим ще е малко чудо, макар че не знам колко е полезно за нас да сме някъде, където не ни е мястото.
kapitan_laino
Рейтинг: 865 НеутралноНие много обичаме да гоним дивото. Проблемът е че си мислим, че сме добри в това, защото веднъж ни върза на Парк де Пренс.
Voiko
Рейтинг: 1864 НеутралноДобра игра и късмет ще са необходими на българския отбор за да победи.
Суджук Герберите
Рейтинг: 593 НеутралноТрябва да се закрие БФС. Аз не съм съгласен от данъците на българите да се финансира този тумор.
... с двеста...Vlado Nikolov
Рейтинг: 3197 НеутралноФутболът ни да мине на аматьорски начала. Сега само се харчат грешни пари.
Антони Де ла Реа
Рейтинг: 634 ЛюбопитноМачът ще завърши 0:0. Ирландците не могат да вкарват голове, то и ние така.
Кой, ако не аз, кога, ако не сегаС това равенство всички ще са доволни - ирландците, че са останали в В лига, ние, че не сме загубили мача.
Добрата новина е че отиваме в С лига, където ние мястото и ще сме първи в групата следващия турнир. И по-добре за нас.
Дмитрий Карпов
Рейтинг: 93 НеутралноСтранно е че ирландците са в това положение, имат в пъти по-качествени играчи от нашите. Ако спечелим ще е малко чудо, макар че не знам колко е полезно за нас да сме някъде, където не ни е мястото. Или даже новости спорта https://bookmaker-leonbet.ru/news/ если почитать, то можно получше поставить.