Пред погледа на Жан Тод Ал-Атия взе нова етапна победа в "Дакар"

Акрапович похвали младите българи след постен мач на ЦСКА

Виж видеото
С първа етапна победа Петерханзел нанесе голям удар на съперниците си в "Дакар"

Виж видеото

Треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович смята, че отборът разполага с необходимите футболисти, за да приложи предпочитаната си схема 3-5-2.

Думите му дойдоха след загубата с 0:1 от "Йънг бойс" в Лига Европа. Според него съперникът е имал превъзходство през първото полувреме, но след почивката ЦСКА е играл по-силно и е заслужавал да вземе точка.

Коментари (16)
  1. 1 Профил на Мизийски
    Мизийски
    Рейтинг: 917 Неутрално

На Акрапович са му взели мярката (Пардю който не знае, че е дошъл в CSS - C[ska]-S[ofia] S[ofia], клуб нямащ нищо общо с ЦСКА София, за който може би някога е чувал...) след като загуби от резервите на юношите на Левски.

Спаси, Господи, Твоите чеда и благослови наследството си, като даряваш на православния български народ победа над враговете му и го запазваш с Твоя кръст. ☦

Рейтинг: 5 Неутрално

Не знам дали ще го оставят тоя пич да работи. Микренския не е от най-търпеливите.

До коментар [#2] от "Hawaii":

Хави изненада ме че се въртиш из форумът.
    Но прочитайки твоят коментар за величието на Левски през 2006 в ШЛ.
    Съм удговлетворен че съм се оказал прав че си едно синьо Г-до дето никога не коментира по същество мачове на Лудогорец не защото лапа кренвиши а защото не ги гледа.

"Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис III
  8. 8 Профил на Тsonkooo
    Тsonkooo
    Рейтинг: 6108 Неутрално

Мъглата е виновна сега, горещото време, студът - винаги имат някакви много сериозни причини нашите отбори, не мога да кажа "български".

9. 9 Профил на xm...
    xm...
    Рейтинг: 3073 Весело

... Според него съперникът е имал превъзходство през първото полувреме, но след почивката ЦСКА е играл по-силно и е заслужавал да вземе точка ...

Явно разчита на това, че е нямало публика, а по талавизуръ от м'глата почти нищо се не видеше, та май е отказала широката публика да гледа мъката микренска.
    И си рЕди дежурните лакардии ...

10. 10 Профил на xm...
    xm...

cska-sofia - young boysball possesion % ........ 40% : 60%shoots on target....... 2:10 Явно мъглата е била много гъста и нищо не се е виждало от скамейката
    —цитат от коментар 4 на Литекс се преименува на ЦСКА минус София

:)

Има една смешна история, която се разправя за един междуселски мача в гъста м'гла нейде из провинцията на Англия.
    Крайният резултат бил обявен 2:1, но в пъба местният център-нападател се кълнял, че е сигурен, че сам той е вкарал 4 гола ...