Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Необясними за науката": магични удари на Григор Димитров и другите големи в тениса

Водачът в Първа лига и още два отбора от елита отпаднаха на старта за купата

"Вие можете още повече": думите на Загорчич към младия отбор на "Славия"

С 10 човека "Славия" нанесе първа загуба на "Лудогорец"

Виж видеото
Неочаквани герои вкараха при разгром на "Челси" над "Тотнъм"

Виж видеото

Дванадесет години тенис на най-високо ниво е наследството от финалите на АТП в Лондон. От следващата година заключителният турнир за сезона ще бъде в Торино.

Това даде повод на АТП да направи серия видеа с най-добрите моменти от 12-те години в Лондон. В подбора на 50-те най-добри удара и разигравания влиза и Григор Димитров.

Българинът игра във финалите през 2017 г., когато след пет победи от пет мача стана шампион.

Рейтинг: 2348 Неутрално

Реално през 2017 не играха Джокович, Надал (контузи се още в първия мач), Мъри и Вавринка, все поради здравословни причини, само Федерер беше от големите, останалото беше шлака. Затова и Димитров спечели.

3. 3 Профил на скоро на екран ИЗЧЕГЪРТВАЧИТЕ III
    скоро на екран ИЗЧЕГЪРТВАЧИТЕ III
    Рейтинг: 1223 Неутрално

До коментар [#2] от "Alex Ivanov":

Шлака - айде, още един разбирач, който и понятие си няма какво е да бъдеш межу първите 50 в която и да е област- спорт/изкуство/наука и т.н.

останалото беше шлака. Затова и Димитров спечели.
    —цитат от коментар 2 на Alex Ivanov

4. 4 Профил на avram
    avram
    Рейтинг: 408 Неутрално

Затова и Димитров спечели.

Явно нямаш идея от тенис, опитай нещо друго..:)

5. 5 Профил на Alex Ivanov
    Alex Ivanov

Тук говорим за финалите на АТП, където принципно конкуренцията е убийствена. Не за Топ 50. В онова време цитираните от мен, плюс Федерер, бяха каймака на тениса.

6. 6 Профил на Бубенце
    Бубенце
    Рейтинг: 653 Любопитно

Всички ли кювлии се натискат за руски зетьове?

7. 7 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5235 Неутрално

Григор е роден под щастлива звезда

8. 8 Профил на zhivko6461
    zhivko6461
    Рейтинг: 544 Неутрално

Контузиите и управлението на спортната форма са част от играта. Включително и в тениса. Турнирите следват един след друг съгласно утвърдения график. Участват тенисистите, които са заслужили това право, съгласно утвърден регламент. Някои са контузени и пропускат турнира или се отказват след като са започнали. Други не са във форма и се представят под възможностите си. Турнирът продължава, не го отлагат турнира. Животът продължава, турнирите следват...
    Какво ли щеше да стане ако бяха участвали споменатите тенисисти, а Федерер не беше загубил? Ами ако Някои други, например Сампрас, Агаси, Лендъл, Бекер, Виландер, ..., Макенроъ, Борг, Конърс, .... си бяха запазили формата и продължаваха да играят?

9. 9 Профил на vankata1
    vankata1
    Рейтинг: 1001 Неутрално

Двойка по Логика! Очевидно няма никаква причинно-следствена връзка в съждението Ви!
    Давам жокер - пример с едно твърдение, което има причинно-следствена връзка:
    "Надал се контузи още в първия си мач във финалния турнир в Лондон през 2017 и не можа да продължи участието си в турнира, затова за пореден път пропусна да спечели престижната титла от финалния турнир на осемте най-добри през годината."

10. 10 Профил на N I K E
    N I K E
    Рейтинг: 412 Неутрално

Григорът печели всички призове за най-добро отиграване и е победител в тази единствена единствена категория... май това му е целта за сега