"Сити" излезе втори след разгром над "Кристъл Палас"

Манчестър сити" продължи доброто си представяне в последните седмици и разгроми "Кристъл Палас" с 4:0 на своя "Етихад". "Гражданите" постигнаха пета поредна победа в първенството, която им позволи да излязат на второ място.

Тимът на Пеп Гуардиола вече е само на две точки зад лидера "Манчестър юнайтед", като има и мач по-малко, и може да излезе на първата позиция.

Джон Стоунс отбеляза два гола в срещата в 26-ата и 68-ата минута и беше избран за играч на мача. Другите попадения бяха дел на Илкай Гюндоган в 56-ата и Рахим Стърлинг в 88-ата минута, като паднаха след много красиви изпълнения.

"Гражданите" доминираха през целия двубой, като дори не дадоха шансове на "орлите". За 90 минути гоститее от Лондон не отправиха точен удар.