Боряна Калейн: Пандемията ни върна назад, но мечтая за първа олимпийска титла

Виж видеото
Трима български национали по плуване са дали положителни допинг проби

Виж видеото
Отговорникът на ФИФА: Ще има резултат от въвеждането на видеоповторенията в България

Виж видеото

Джеймс Хардън записа името си в историята на НБА. Той продължи отличното си представяне за новия си отбор "Бруклин нетс" и във втория си мач при победата със 125:123 срещу "Милуоки бъкс".

Хардън завърши с 34 точки, 12 асистенции и шест борби. Той стана първият баскетболист в НБА, който постига по повече от 30 точки и повече от десет асистенции в дебютните си два мача за даден отбор.

С четвъртата си поредна победа "Нетс" е пети в Източната конференция, като спря успешната серия на втория "Бъкс".

В друга вълнуваща среща "Голдън стейт уориърс" се наложи със 115:113 срещу набралия скорост шампион и водач в Западната конференция "Лос Анджелис лейкърс". Принос за успеха имаше Стеф Къри, който вкара 19 от 26-те си точки през втората част на мача.