Без Зидан "Реал" взе категорична победа в Ла Лига

Без треньора си Зинедин Зидан, който е изолиран заради коронавирус, "Реал" (Мадрид) постигна категорична победа 4:1 над "Алавес". Белите развалиха празника по случай 100-годишния юбилей на баските и още до почивката бяха решили срещата.

Каземиро в 15-ата, Карим Бензема в 41-ата и Еден Азар в 45-ата минута донесоха солиден аванс на "Реал". Хоселу намали в 59-ата минута, но 11 по-късно Бензема оформи крайния резултат.

"Реал" е втори в Ла Лига с 40 точки, като има четири по-малко от лидера "Атлетико" (Мадрид). "Дюшекчиите" обаче са с два мача по-малко.