Отговорникът за видеоповторенията във футбола: Няма как да побългарим системата

Отборът на Леброн Джеймс грабна успеха в Мача на звездите в НБА

"Ботев" пропусна да спечели срещу "Левски" на "Герена"

Виж видеото
"Ювентус" срази "Лацио" и съхрани надежди за титлата

Виж видеото

Манчестър сити" изигра силен мач и излезе начело във Висшата лига. Гражданите се наложиха с 5:0 при гостуването си на "Уест Бромич".

Със седмата си поредна победа в първенството "гражданите" събраха 41 точки и са с една пред "Манчестър юнайтед".

Воденият от Хосеп Гуардиола отбор вкара четири гола още до почивката. Два пъти се разписа Илкай Гюндоган, а по веднъж Жоао Кансело и Рияд Марез. След почивката и Рахим Стърлинг беше точен за "Сити".

"Арсенал" продължи възхода си и с победа с 3:1 срещу "Саутхемптън" се изкачи осми с 30 точки.