Моуриньо: "Тотнъм" е тъжен и страда от ниско самочувствие

Мениджърът на "Тотнъм" Жозе Моуриньо заяви, че отборът му е преминал през чувство на тъга при загубата от "Брайтън" (0:1). Според португалеца футболистите на "шпорите" играят с ниско самочувствие.

"Всеки отбор във Висшата лига има тези възходи и падения. Разбира се, сега сме в труден момент откъм резултати, контузии и самочувствие. Да имаш уверен състав, е много по-добре, отколкото да имаш отбор с чувство на тъга. Имаме всички тези проблеми, които рано или късно ще изчезнат", каза Моуриньо след края на мача.

Поражението остави "Тотнъм" на шест точки от място сред първите четири във Висшата лига. Лондончани са в лоша серия, като имат едва две победи в последните си девет мача. В допълнение Моуриньо не може да разчита на основния си нападател Хари Кейн, който е контузен.

"Хари няма заместник, но се опитахме, когато Бейл зае позицията му до Сон, но не успяхме", допълни Моуриньо. Португалецът посочи, че нагласата му за следващите предизвикателства е положителна.