Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Играч на ЦСКА вкара най-красивия гол в българския футбол за 2021 г.

"Стоиш в автобуса и не знаеш къде отиваш": мениджърът на "Челси" за умората

Гол от дузпа, който не е гол: странният случай от Купата на Германия

Виж видеото
Най-красивият гол на годината отново е на футболист на "Тотнъм"

Виж видеото

Манчестър юнайтед" изживя незабравима вечер с гръмката си победа с 9:0 срещу "Саутхемптън".

След двубоя мениджърът Оле Гунар Солскяр изрази задоволството си от работата на нападателите. "Чакахме ги да покажат магията и това стана тази вечер", заяви норвежецът.

"Да, те си върнаха магията. Имаше много добра игра, а подобен резултат с толкова голове е винаги нещо добро за тях", добави Солскяр.

1. 1 Профил на chicho_gosho
    chicho_gosho
    Рейтинг: 244 Весело

Забавно е, че на клипчето основната фигура е съдията, защото той има основна заслуга за този резултат, при това казано от фен на Юнайтед ... Аз лично бих дал жълт картон за симулация на Марсиал, бих отменил дузпата и не бих дал червен картон на защитника на Саутхямптън, защото на това падане за дузпа би завидяла и Мая Плисецкая от "Лебедово езеро" :):):):) Иначе първото полувреме Ман Юнайтед играха страхотно и наистина показаха отлична игра, второто полувреме беше от типа "да вадиш нож на умряло куче" и съдията яко го оплеска ... :) Но този съдия оплесква не за пръв път мач от Висшата лига, защо го търпят още - никой не може да каже .... :):):)

2. 2 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5051 Неутрално

Не е на добро толкова разгромяваща победа

3. 3 Профил на shilliew
    shilliew
    Рейтинг: 484 Гневно

Стига вече с това "магия", "рекорд", "гръмка победа" - още от втората минута играят срещу десет човека! - и е нормлано мачът да е ясен че Юнайтед ще победят - лесно и вдълхновено е да се играе със знанието че играят с човек повече цял мач, а не като онези идиоти от Болтън преди години. И вкарват още три гола след НЕНУЖНА симулация за дузпа и втори червен картон ПРИ 6-0! Това не е победа за хвалене! Затова и съм писал в предишната статия - СРАМНА победа.

4. 4 Профил на Митев
    Рейтинг: 840 Неутрално

До коментар [#3] от "shilliew":

Така е, победителите ще се срамуват, а победените ще са морални победители. А в Юнайтед ще се гордеят с достойна загуба от Шефилд