Любослав Пенев: Не си правим сметки, а ще търсим победа срещу "Лудогорец"

Зеленото сако е за Хидеки Мацуяма: японец влезе в историята на голфа

Виктория Томова загуби на крачка от финала в Богота

Виж видеото
"Лудогорец" пречупи "Монтана" с гол от спорна дузпа

Виж видеото

"Лудогорец" завърши зимния си подготвителен лагер в Турция с победа над шампиона на Грузия "Динамо" (Тбилиси) с 3:1. Българският първенец допусна гол в самото начало, но после съумя да бърне.

Зоран Марушич откри за грузинците във втората минута след центриране от корнер и лоша подредба на българските футболисти. В 24-ата минута Кирил Десподов изравни, а само осем по-късно се разписа и Клаудиу Кешеру.

Четвърт час преди края на срещата Мавис Чибота реализира трети гол.

В контролите си в лагера в Турция "Лудгорец" записа три победи, равенство и загуба, при голова разлика 10:7.

"Оценките са за училище, но мога да кажа, че ние свършихме много работа и сме на добро ниво. Влизането на нов треньор винаги изисква време за напасване на всички неща. Сега имам много повече информация и знаем какво трябва да подобрим", коментира след срещата треньорът Валдас Дамбраускас.

Според литовския футболист футболистите му са изморени, но са на добро физическо ниво.

На 11 февруари българският шампион ще играе със "Спортист" (Своге) в мач за купата, а на 15-и приема "Етър" при подновяването на първенството.