Боряна Калейн: Пандемията ни върна назад, но мечтая за първа олимпийска титла

Виж видеото
Трима български национали по плуване са дали положителни допинг проби

Виж видеото
Отговорникът на ФИФА: Ще има резултат от въвеждането на видеоповторенията в България

Виж видеото

Кристиано Роналдо имаше ключов принос за важен успех на "Ювентус". Португалецът вкара два гола с глава за победата с 3:0 срещу "Кротоне" в Серия А.

"Бианконерите" събраха 45 точки и излязоха трети. Шампионите изостават с осем точки от водача "Интер", но са с мач по-малко.

Роналдо даде преднина на отбора си в 38-ата минута, когато засече центриране на Алекс Сандро. В добавеното време на първата част той отправи мощен удар от разстояние, който беше спасен от вратаря на "Кротоне" Алекс Кордас. Португалецът веднага се насочи в наказателното поле и с впечатляващо изпълнение удвои. След почивката Уестън Маккени вкара третия гол за "Ювентус".

Роналдо излезе начело при голмайсторите в Серия А с 18 попадения, като изпревари Ромелу Лукаку от "Интер". Португалецът стигна границата от 25 гола във всички турнири в 14-и пореден сезон.