Кубрат Пулев: Може би отново може да се изправя в мач за световната титла

Гъвкав и привлекателен: как звездите в тениса описаха Григор Димитров

Надал детронира Джокович и загря за "Ролан Гарос" с десета титла в Рим

Виж видеото
Гол на вратаря в последната минута съхрани мечтата на "Ливърпул"

Виж видеото

"Манчестър юнайтед" продължи впечатляваща си серия във Висшата лига и постигна успех с 3:1 над "Тотнъм" като гост. "Червените дяволи" обърнаха срещата, след като Хюн Мин Сон откри за "шпорите" в 40-ата минута. С голове на Фред в 57-ата, Единсон Кавани в 79-ата и Мейсън Грийнуд в шестата минута на добавеното време, "Юнайтед" взе трите точки.

Съставът на Оле Гунар Солскяр затвърди добрата си форма, като няма поражение в 11 поредни срещи (шест победи и пет равенства). Той се намира на второ място в таблицата на 11 точки зад лидера "Манчестър сити".

"Червените дяволи" са непобедени в последните си 23 гостувания или повече от година (19 януари 2020 г.).

За сметка на това "Тотнъм" отново не успя да запази мрежата си суха и има само един успех в последните си четири двубоя. "Шпорите" заемат седмото място на шест точки от Топ 4.