Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Празничната футболна атмосфера от финала между ЦСКА и "Левски"

Станимир Стоилов: Работа и честност са най-точният пример да успее един клуб

Наско Сираков: Тази е най-изстраданата купа на "Левски"

"Сити" стъпи накриво и върна надеждите на "Ливърпул" за титла

Виж видеото
Радостин Василев: Спортен комплекс "Септември" е завладян

Виж видеото

Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев е наказан за два мача за действията си по време и след победата с 2:1 срещу "Лудогорец" за Купата на България. Той ще трябва да плати и глоби от общо 2600 лева за две провинения, съобщава дисциплинарната комисия.

В 85-ата минута Пенев се изправи остро лице в лице срещу Алекс Сантана след грубо нарушение на бразилеца срещу Митко Митков. Съдията Георги Кабаков изгони треньора на ЦСКА с червен картон, заради което той е наказан за една среща и глобен с 600 лева.

Другата част от наказанието за Пенев идва от действията му след мача. Той влезе на терена и се насочи към Кабаков. По време на телевизионното излъчване се чу как многократно бившият национал казва на рефера: "Не те е срам".

След предишния мач с "Арда" Пенев изрази недоволство от съдийството и заяви, че желанието му не е да се помага на отбора му, а да има безпристрастно съдийство.

Четирима футболисти на ЦСКА, трима от които защитници, са наказани за по един мач и няма да играят с "Царско село" - получилият червен картон Иван Турицов, както и Тиаго Родригеш, Брадли Мазику и Юрген Матей.

ЦСКА изигра силен мач и след победата с 2:1 срещу "Лудогорец" като гост се класира за финала за Купата на България. На 19 май червените ще спорят с "Арда" за отличието.

Двама от "Лудогорец" няма да имат право да играят с "Левски" в неделя - Сантана и Драгош Григоре.