Без треньора си "Лудогорец" се върна на победния път

Снимка на деня: Левандовски изравни рекорд на Герд Мюлер

Григор Димитров на българска земя: Последните седмици са трудни, но играя добър тенис

Виж видеото
"Сити" надви "Нюкасъл" в зрелищен мач със седем гола

Виж видеото
Любослав Пенев: Искам мачът с "ЦСКА 1948" да се играе, но и адекватни решения от БФС

Виж видеото

Манчестър сити" направи нова стъпка към титлата в Англия. "Гражданите" спечелиха с 2:1 гостуването си на "Астън вила".

Воденият от Хосеп Гуардиола отбор събра 77 точки и води с 11 пред "Манчестър юнайтед", който е с мач по-малко.

"Астън вила" поведе още в 20-ата секунда, като се възползва от грешка на Джон Стоунс. Оли Уоткинс подаде към Джон Макгин, който вкара.

С голове на Фил Фоудън и Родри "гражданите" направиха обрат още до почивката. В последните секунди на първата част Стоунс получи червен картон. Десетина минути след началото на второто полувреме и "Астън вила" остана с десет души, след като на Мати Кеш бяха показани два жълти картона.