Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

С два гола на Холанд "Сити" стартира защитата на титлата с победа

Новата ера в "Манчестър юнайтед" започна с домакинска загуба

Меси и Неймар поведоха ПСЖ за разгромна победа на старта

Виж видеото
Пред погледа на националния селекционер "ЦСКА 1948" излезе на върха

Виж видеото

Манчестър сити" направи нова стъпка към титлата в Англия. "Гражданите" спечелиха с 2:1 гостуването си на "Астън вила".

Воденият от Хосеп Гуардиола отбор събра 77 точки и води с 11 пред "Манчестър юнайтед", който е с мач по-малко.

"Астън вила" поведе още в 20-ата секунда, като се възползва от грешка на Джон Стоунс. Оли Уоткинс подаде към Джон Макгин, който вкара.

С голове на Фил Фоудън и Родри "гражданите" направиха обрат още до почивката. В последните секунди на първата част Стоунс получи червен картон. Десетина минути след началото на второто полувреме и "Астън вила" остана с десет души, след като на Мати Кеш бяха показани два жълти картона.