Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Моуриньо: Пожелавам загуба на ЦСКА, но второ място в групата

Най-тежкото изпитание пред Ема Радукану ще е да се справи със славата

Виж видеото
Удар на Григор Димитров беше отличен след US Open

Виж видеото
Камбуров след гол №254: Напрежение винаги има, видяхте какво се случи с Джокович

Виж видеото
Камбуров подобри рекорда по голове в българския футбол

Виж видеото

Ливърпул" допусна нова грешна стъпка във Висшата лига. Тимът на Юрген Клоп пропусна много възможности и беше наказан от "Нюкасъл", който измъкна равенство (1:1) на "Анфийлд" след гол в 95-ата минута.

В герой за "свраките" се превърна Джо Уилок, а Мохамед Салах беше дал преднина на "Ливърпул" в началото на мача. Малко преди изравнителния гол беше отменено попадение на "Нюкасъл" след видеопреглед.

По-късно "Челси" излезе с едни гърди напред в съревнованието за място в зона "Шампионска лига" след успех с 1:0 в директния сблъсък с "Уест хем". Единствения гол в срещата вкара Тимо Вернер.

Пет кръга преди края на шампионата "Ливърпул" е шести с 54 точки, а "Нюкасъл" заема 15-о място с 36. От друга страна, "Челси" е четвърти с 58 точки, а "Уест хем" е с актив от 55.

Коментари (27)
  1. 1
    ****

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.

2. 2 Профил на 100 Рублей за Доллар
    100 Рублей за Доллар
    Рейтинг: 1207 Весело

Голът си беше с ръка, но на когот не му изнася да ритка в Супер ЛИгата ;-)

Жуеш нагло ть1 хамон... Ах, как видно что шпион...!
  3. 3 Профил на Муха Стръвница
    Муха Стръвница
    Рейтинг: 309 Весело
  4. 4 Профил на papunqk
    papunqk
    Рейтинг: 699 Неутрално

От НГ Ливърпул са си един посредствен средняшки отбор. А т.н. "звезди" в отбора са загубили всякакъв блясък.

5. 5 Профил на SS
    Рейтинг: 3112 Весело

Свраките отмъкнаха сиренцето ...

6. 6 Профил на Митев
    Рейтинг: 1266 Неутрално

—цитат от коментар 2 на 100 Рублей за Доллар

Този гол, ако го беше вкарал Салах, каква шумотевица щеше да е, какви доказателства щяха да се носят, че е редовен...
    Макар че той наистина е чист гол - ръката е прилепнала, не увеличава обема на тялото, топката се удря в най-горната ѝ част и на всичкото отгоре се отплесва в нея от няма и половин метър

7. 7 Профил на ТНТ
    ТНТ
    Рейтинг: 741 Неутрално

М-да. Ето срещу такива "изненади" искаха да се застраховат баровците, ама им мина мачка път, де'т се вика...

"Последният комунист на планетата ще умре в България." Димитър Талев, "На завой"
  8. 8 Профил на Контрол на съзнанието
    Контрол на съзнанието
    Рейтинг: 727 Любопитно

Юрген Клопъ е колосаленъ пич.И пътят към поредната калъфка на Пуля е постлан с добри намерения.🤡👍

Много съм прост
  9. 9 Профил на riy15648635
    riy15648635
    Рейтинг: 526 Неутрално

—цитат от коментар 8 на Тошо Кочев

Тошо, признай си накрая циганина с фанелката на Ливърпул какво точно ти направи като те набара пиян в канавката пред хоремага ? Не ще да те е бил.

10. 10 Профил на riy15648635
    riy15648635

А иначе Ливърпул играят слабо и не показват прочутия ливърпулски дух. Не заслужават място в четворката. Като се върнат Ван Дайк и Хендерсън ще бъде различно , ама Шампинската лига ще е отекла в канавката.

До коментар [#6] от "Митев":

Митев спри се! Топката се удари в БИЦЕПСА. Как да не е дузпа при това положение?! Ако се беше ударила в рамото - да,но тя нацели бицепса.

"Ливърпул" са доста зле,щом буквално в последните секунди допускат гол във вратата си!

13. 13 Профил на Wornoxmaniak
    Wornoxmaniak
    Рейтинг: 1018 Неутрално

До коментар [#2] от "100 Рублей за Доллар":

Що не изгледа мача докрая? Сигурно си счупил телевизора. Тоя го отмениха, обаче после им вкараха друг. Още по балъшки.

Wornoxmaniak Най-подискан, репресиран и цензуриран коментатор във форума на Дневник за всички времена. Навсякъде гонен, всякъде приет.
  14. 14 Профил на ТНТ
    ТНТ

—цитат от коментар 13 на Wornoxmaniak подложен на патетична реторика демагогия пропаганда

И беше рикошет от защитник, или пък автогол, не се вижда добре...

15. 15 Профил на riy15648635
    riy15648635

Селянино , не се отвивай. Ливърпул ще се оправи , ама ти ще си останеш все така прост. Айде , бегом след кравата.

16. 16 Профил на riy15648635
    riy15648635

До коментар [#10] от "riy15648635":Калъфката е по-важна от ШЛ!🤡👍
    —цитат от коментар 11 на Тошо Кочев

Разбирам ти болката. Циганина, гадината те прасна без калъф, а ?

17. 17 Профил на deaf
    deaf

До коментар [#14] от "ТНТ":

Беше 100% автогол.

18. 18 Профил на deaf
    deaf

В момента гледам руското първенство по хокей и ЦСКА изравниха вкарвайки гол буквално в последната секунда!!!

19. 19 Профил на Alarmstufe Rot
    Alarmstufe Rot
    Рейтинг: 3887 Неутрално

Ливърпул последните два сезона спечели Шампионската лига и Висшата лига. Дай Боже всекиму такива калъвки.

Рейтинг: 1125 Весело

ШЛ по ТВ, отново - скаузърската мъка край нема...

23. 23 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5443 Неутрално

Странно играят "Ливърпул" този сезон

24. 24 Профил на Селски
    Селски
    Рейтинг: 408 Неутрално

Е не може един отбор защитаваща титлата си в последните минути на всеки мач да не могад да държат топката далеч от наказателното си поле. Паника, хаос и страх пред вратата, което доказва, колко са уязвими тази година, а Мане аз бих го шитнал още след нова година

25. 25 Профил на choguna
    choguna
    Рейтинг: 1122 Весело

До коментар [#23] от "pet_fire":

Толкова си могат, Лестър след шампионския си сезон продадоха част от играчите си и играеха по същия начин.

26. 26 Профил на Митев

До коментар [#21] от "elling":

Ако става въпрос за отменения гол, видях ръка по телевизията Диема 2. Ти по коя телевизия не можа да я видиш!?..
    Не знам бе, малоумни ли сте тука, аз ясно казвам, че това е чист гол, независимо, че ръка все пак има