""Атлетико" (Мадрид) спечели много важна победа в шампионската надпревара в Испания. "Дюшекчиите" се наложиха с 1:0 срещу "Елче" като гост. Те поведоха чрез Маркос Йоренте в средата на първото полувреме. В последната минута на мача домакините получиха дузпа, но Фидел пропусна, като прати топката в гредата. С трите точки "Атлетико" събра 76 и води с пет пред "Реал" и "Барселона" и с шест пред "Севиля", които предстои да играят.

увеличи
, 3958
Изпращане на галерия

Ако се справяте добре зад обектива, покажете какво ви е впечатлило. Изпратете снимки и текст към тях.

Последни галерии

Топ галерии

Коментари (7)
  1. 1 Профил на papunqk
    papunqk
    Рейтинг: 1008 Неутрално

Барса имат мач по-малко с Валенсия, които тази година са посредствени, а след това пряк мач с АтлМ. Така че сега са 5 точки разлика, но може да станат с +1 след тези мачове. Тази година в Испания е интересно.

2. 2 Профил на sasoss
    sasoss
    Рейтинг: 703 Неутрално

Барса от поне три мача я кара на мускули. Често се говори за зависимост от Меси, но последните мачове има и зависимост от Педри. След 40+ мача на Педри батерията съвсем се е сдухала. Продължавам да мисля, че Миердид са с най-големи шансове за титла. Имат само домакинство със Севиля. Една професионална съдийска подпирачка и са си взели мачовете до края (като миналата година). Докато Атлети и Барселона ще се прецакат взаимно с едно реми.

3. 3 Профил на bat_plamen
    Рейтинг: 4404 Любопитно

Имаше един подобен казус преди повече от четвърт век!Тогава Барса със Стоичков и начело с великият Кройф/лека му пръст/ станаха шампиони с равни точки и по-добри показатели за сметка на симпатягите от "Ла Коруня"/ страхотен отбор имаха през 90-те/ заради пропусната дузпа от един сърби в Ла Коруня в последният кръг!дали историята ще се повтори под някаква форма днес...........ще видим!!!

4. 4 Профил на bat_plamen

До коментар [#1] от "papunqk":

Тази Барса не ми "вдъхва доверие"!От времето на Стоичков симпатизирам на каталунците , ама най-вече приляга на "дюшекчийте " да станат шампиони този сезон!

5. 5 Профил на bat_plamen
    Рейтинг: 4404 Неутрално

До коментар [#2] от "sasoss":

Всичко е възможно!Ла Лига е уникална тази година!

6. 6 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5566 Неутрално

Играта на "Атлетико" Мадрид се разпада мач след мач

7. 7 Профил на Gunners
    Рейтинг: 1755 Неутрално

Много хора се надяваме именно Атлети да стане шампион и да измести за по-дьлги години доминацията на Атлетию