Убедителна победа остави "Реал" (Мадрид) в гонитбата за титлата

Реал" (Мадрид) спечели убедително с 4:1 гостуването си на "Гранада" и продължава гонитбата на "Атлетико". Белите, които защитават титлата си, изостават с две точки от градския си съперник два кръга преди края.

"До последната минута ще дадем всичко от себе си", каза треньорът Зинедин Зидан,

Третият - "Барселона", остава на четири точки под върха, а "Севиля" е на шест.

"Реал" поведе с два гола чрез Лука Модрич и Родриго. "Гранада" намали с попадението на Хорхе Молина. Шампионите отговориха с нови два гола само за минута, дело на Алваро Одриосола и Карим Бензема.