Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Уимбълдън" отбеляза 100-ната годишнина на Централния корт с легендарни шампиони

Виж видеото
Нерви и "цирк": Кириос отстрани Циципас от "Уимбълдън"

Виж видеото
Директно от басейна: как Салах обяви, че остава в "Ливърпул"

Виж видеото
Волейболистките отстъпиха срещу Бразилия в "Арена Армеец"

Виж видеото
Баскетболните национали изпуснаха да победят Литва

Виж видеото

След две поредни загуби "Лудогорец" се върна на победния път, като надви "Арда" с 4:1 в мач от 30-ия кръг в Първа лига. Шампионите бяха без треньора си Валдас Дамбраускас, който наблюдава играчи в чужбина, но въпреки това спечелиха.

"Арда", който след четири дни ще срещне ЦСКА във финала за Купата на България, допусна много грешки. Гостите от Кърджали откриха в 37-ата минута чрез Тонислав Йорданов, но секунди по-късно Доминик Янков изравни за "Лудогорец".

Никола Таравел си вкара автогол в последната минута на първата част, а след почивката Алекс Сантана (57) и Каули Оливейра (87) оформиха успеха на домакините.