Наско Сираков: Очаквам гаранция за сделката, но имаме и план "Б"

Магически гол вдъхнови Чехия за успех над Шотландия

Неймар изравни рекорд на Пеле и поведе Бразилия на старта на Копа Америка

Виж видеото
"Лос Анджелис клипърс" намали изоставането срещу "Юта" в НБА

Виж видеото

Няколко дни след финала на ФА къп, в който "Лестър" победи "Челси", сега ситуацията се обърна. "Челси" стигна до победа с 2:1 срещу съперника в предпоследния кръг на Висшата лига и завърза интригата в надпреварата за място сред първите четири в класирането.

Успехът дойде трудно за лондончани, които водеха с два гола, но в края "Лестър" пропусна да изравни. "Челси" събра 67 точки и изскочи на трето място. "Лестър" е четвърти с 66, а "Ливърпул" има три по-малко. Червените имат два мача до края на шампионата, докато "Челси" и "Лестър" ще играят по веднъж.

По-рано "Манчестър юнайтед" завърши 1:1 с изпадналия вече "Фулъм". В друг мач шампионът "Манчестър сити" пропиля два гола преднина и с човек по-малко допусна обрат с 2:3 срещу "Брайтън". Началото на 37-ия кръг отбеляза завръщането на привържениците по трибуните във Висшата лига.

Коментари (9)
  1. 1 Профил на SSS
    SSS
    Рейтинг: 835 Неутрално

Голяма патаклама настана за четвъртото място🙃Пуул са страшно непостоянни, но изглеждат най- близо до квотата за ШЛ. Челси направиха страхотен спринт в края на първенството, а симпатичния отбор на Лестър, ще трябва да разчита Пуул да се издънят. Хубаво е да има фенове , хората се умориха от локдауни.
    Английската лига определено е най интересното първенство.

2. 2 Профил на честита промяна
    честита промяна
    Рейтинг: 1184 Неутрално

по това време коментатори - йок, пенциите цпинкат:)
    за мача - страхотен мач!

3. 3 Профил на sarunka
    sarunka
    Рейтинг: 1245 Весело

кефя се, че желанието на един младеж, правейки се на мъж пред жена, която е на възраст на баба му , на 1/2 не се сбъдна 🥳

а иначе за мача: интрига до последно и заслужено, по-класният победи.

Политиката на Дневник за администриране на форума е най-грозното лице на цензурата. Към съфоромците с най много плюсове. Кефи ли ви , че лоената топка ви ги блъска?
  4. 4 Профил на spring_va
    spring_va
    Рейтинг: 723 Неутрално

Пародия от симулации и бавене на време в края на мача от страна на Челси. И все пак, заслужена победа. Съдийството и ВАР счупиха поредния тъпомер в Англия.

5. 5 Профил на SS
    Рейтинг: 3097 Весело

Топ 4 се оказа по голямо от тенекиените купи !

В края на краищата парите винаги са по важни от престижа ...

6. 6 Профил на choguna
    choguna
    Рейтинг: 837 Неутрално

70 минути брутален Челси и 20 минути вдъхновен Лестър.
    Оставам с впечатление, че са взели назаем българския VAR в последните мачове между тези съперници.

7. 7 Профил на chicho_gosho
    chicho_gosho
    Рейтинг: 928 Весело

Страхотен мач! "Невероятен ВАР" :):):)

Не мога да преценя със сигурност дали имаше дузпа за нарушението срещу Вернер второто полувреме, но че първото полувреме имаше дузпа за Челси съм 110% сигурен!!! И съдията не я свири, и от ВАР нищо не му казаха - егати рибарите са тези съдии!!! А иначе Перез можеше в 90-тата минута да стъжни усмивките на феновете на домакините, но избомби, както в махалата му казвахме, един класически сватбарски шут :):):)

8. 8 Профил на ДСиБ
    ДСиБ
    Рейтинг: 639 Неутрално

Мача беше интересен само като интрига. Челси вкараха от едно статично положение и една съмнителна дузпа, Лестър пък вкараха след грешка в изнасянето на защитата на Челси. ВАР при дузпата гледаше май само дали нарушението е в наказателното а не дали въобще има. Според мен няма дузпа, има лек контакт, но не на скорост и можеше да продължи играта нападателя, но той се просна артистично.