Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Играч на ЦСКА вкара най-красивия гол в българския футбол за 2021 г.

"Стоиш в автобуса и не знаеш къде отиваш": мениджърът на "Челси" за умората

Гол от дузпа, който не е гол: странният случай от Купата на Германия

Най-красивият гол на годината отново е на футболист на "Тотнъм"

Виж видеото
Радостин Василев все пак сменя ръководството на тотото в търсене на по-голяма печалба

Виж видеото

С победа на "ЦСКА 1948" над "Лудогорец" приключи сезонът в Първа лига. В променен състав българският шампион отстъпи с 1:3 на Националния стадион "Васил Левски".

Ивайло Чочев и Галин Иванов дадоха преднина на отбора от София с голове до 15-ата минута. В края на мача Клаудиу Кешеру върна едно попадение, преди Иванов да оформи крайния резултат.

По същото време "Локомотив" (Пловдив) и "Арда" завършиха 3:3, а ЦСКА победи с 2:0 "Берое".

Мачовете в последния кръг бяха без значение за класирането. След "Лудогорец" в тройката се нареждат "Локомотив" и ЦСКА, а четвъртият "Арда" ще играе бараж за участие в евротурнирите срещу "Черно море". Пети и шести са съответно "ЦСКА 1948" и "Берое".