Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Левски" спря "Лудогорец" и остави ЦСКА на върха в класирането

ЦСКА беше предизвикан от "Септември", но победи и е на четвъртфинал за купата

Стоилов си пожела да види горд "Левски" в мачовете с "Лудогорец"

Станимир Стоилов: "Левски" ще обжалва наказанието от мача със "Славия"

Виж видеото
Слънчеви панели и събиране на дъждовна вода: идеите на ЦСКА за новия стадион

Виж видеото

Аржентина започна с равенство участието си в Копа Америка. Небесносините завършиха 1:1 с Чили в среща от група А.

Лионел Меси даде преднина на отбора си в 33-ата минута с красив гол от пряк свободен удар. Нападателят постави нов рекорд, като вече има седем гола от фаул за националния отбор и остави зад себе си Хуан Роман Рикелме.

След почивката аржентинците продължиха да атакуват и да имат повече удари от съперника. Въпреки това в 57-ата минута Чили изравни. Емилиано Мартинес спаси дузпа, изпълнена от Артуро Видал, но Едуардо Варгас стигна пръв до топката и вкара.

В другия мач от групата Парагвай победи с 3:1 Боливия.