Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Ливърпул" направи втора грешка във Висшата лига

Виж видеото
Халеп спечели титлата в Торонто и се върна в топ 10 на женския тенис

Виж видеото

Бразилия спечели втората си победа на Копа Америка. "Селесао" се наложи убедително с 4:0 срещу Перу.

С ранен гол Алекс Сандро даде преднина на отбора си, а Неймар удвои в 68-ата минута. В последните секунди Евертон Рибейро и Ришарлисон направиха успеха още по-изразителен.

Бразилия е начело в групата след две победи и голова разлика 7:0. В другата среща Колумбия и Венецуела завършиха при нулево равенство.

За Неймар това беше 68-и гол за "селесао", като се доближи на девет попадения от рекорда на Пеле. "За мен е голяма чест да съм част от историята на Бразилия. За да бъда честен - моята мечта беше да играя за националния отбор, да нося тази фланелка. Никога не съм си представял, че ще стигна до тези числа. Те не са нищо в сравнение с радостта да играя за Бразилия", каза нападателят на ПСЖ.