Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Реал" (Мадрид) спечели Суперкупата на Европа за пети път

Стоилов: Ако трябва, ще отложим цялото първенство, за да влезем в групите

Виж видеото
Цветан Соколов си пожела България да е приятната изненада на световното по волейбол

Виж видеото

Испания не успя да спечели втори пореден мач от началото на Евро 2020 , завършвайки наравно 1:1 срещу Полша. Подобно и на първата си среща "фурия роха" пропусна много положения и може да съжалява, че не спечели.

Алваро Мората откри в 25-ата минута в положение, при което беше необходима и намеса на системата за видеоповторения. Роберт Левандовски изравни в 54-ата минута, а малко по-късно Испания пропусна дузпа, след като Жерар Морено уцели страничния стълб.

Резултатът завърза интригата в група Е преди последния кръг. Швеция е начело с 4 точки, следван от Словакия с три, а Испания заема едва третото място с две точки. Полша взе първа точка, но все още запазва шансове да продължи напред.

В последния кръг Швеция играе с Полша, а Испания със Словакия.