Стойчо Младенов: ЦСКА има добра основа, още не познавам играчите

Сан Марино стана най-малката държава с медал от олимпийски игри

Баждеков: "Левски" се нуждае от дългосрочен план, парите от спонсори са почти усвоени

"Левски" си върна Иван Горанов с договор под наем

Виж видеото
Дамбраускас иска "Лудогорец" да рискува "във всеки момент" срещу "Мура"

Виж видеото

С гол в десетата минута в добавеното време Бразилия спечели третата си победа от три мача на Копа Америка. "Селесао" стигна до обрат за 2:1 срещу Колумбия.

След центриране на Неймар от ъглов удар Каземиро с глава вкара ценния гол.

Колумбийците бяха повели в десетата минута чрез Луис Диас и водеха до 78-ата, когато Роберто Фирмино изравни. Голът на бразилците предизвика спорове, тъй като колумбийците очакваха играта да бъде спряна, след като топката се удари в тялото на съдията.

"Селесао" има девет точки и си гарантира първото място. Колумбия и Перу са с по четири, а Еквадор и Венецуела са с по две. За четвъртфиналите се класират четири от петте отбора.