Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Манчестър сити" поведе във Висшата лига след пета поредна победа

Виж видеото
Гол в продължението донесе важен успех на "Ливърпул

Виж видеото
Роналдо стигна 800 гола и вдъхнови "Манчестър юнайтед" за победа срещу "Арсенал"

Виж видеото
Стойчо Младенов в атака - срещу съдиите, БФС и отсъстващите привърженици на ЦСКА

Виж видеото

Финикс сънс" се доближи на една победа от финал в Националната баскетболна асоциация (НБА), след като надви "Лос Анджелис клипърс" с 84:80 като гост в "Степълс сентър". "Слънцата" поведоха с 3:1 в серията, а след два дни приемат "ножиците" в Аризона.

В историята си "Финикс" има само два финала в НБА и няма титла. Последното участие във финалната серия за "Слънцата" е преди 28 години.

За успеха Девин Букър вкара 25 точки. Пол Джордж се отчете с "дабъл-дабъл" (23 точки и 16 борби) за "Клипърс", но имаше нисък процент в стрелбата 5 от 20 (1 от 9 от тройката).

Коментари (8)
  1. 1 Профил на chicago514
    Рейтинг: 3542 Неутрално

Едва ли и двата отбора могат да повторят толкова слаба стрелба от всякакви позиции която демонстрираха в четвъртата част.

Рейтинг: 1178 Неутрално

Предпоследният им финал, преди 28 години беше срещу Чигако булс... за Слънцата тогава играеше Чарлз Баркли. Мачовете ги даваха по втора програма... беше диво. Тогава НБА беше в пъти по популярна у нас от днешните времена, на интернет и социални мрежи...

4. 4 Профил на Capo
    Capo
    Рейтинг: 562 Неутрално

До коментар [#2] от "jazzdevil":

Четвъртата част беше отвратително слаба и за двата отбора. Вкараха може би девет-десет коша общо.

5. 5 Профил на dimitarts
    dimitarts
    Рейтинг: 330 Неутрално

Така е. Безброй много пропуски и защита... Последното е причината да се получават гръмки резултати. НБА все повече заприличва нс пародия на баскет.

6. 6 Профил на jazzdevil
    jazzdevil

До коментар [#4] от "Capo":

Ами не само четвъртата - и през останалите не беше много по-добре - Финикс май са първия отбор спечелил мач след като е стрелял с 36% успеваемост от игра и 20% от 3-те точки - просто Клипърс успяха да слязат още по-ниско и от тези слаби показатели.