Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Станимир Стоилов: Дузпите се оказаха прокоба за "Левски"

След обрат "Лудогорец" детронира "Левски" в Купата на България

"Славия" и "Черно море" стигнаха четвъртфиналите в Купата на България

Наско Сираков: "Левски" си има собственик засега

Виж видеото
"ЦСКА 1948" продължи към четвъртфиналите за Купата на България

Виж видеото

Еквадор спря перфектния път на Бразилия на Копа Америка и с ценно равенство 1:1 се класира за четвъртфиналите.

"Селесао" беше сигурен първенец в групата и направи промени в състава си, като извън него остана Неймар. Въпреки това домакините изиграха по-добро първо полувреме и поведоха в 37-ата минута чрез Едер Милитао.

Еквадор положи усилия и успя да изравни в началото на втората част. В 53-ата минута Анхел Мена получи в наказателното поле и със силен удар отблизо преодоля Алисон.

В другата среща Перу постигна много ценна победа с 1:0 срещу Венецуела и зае второто място със седем точки. За четвъртфиналите се класират първите четири отбора - Бразилия, Перу, Колумбия и Еквадор, а петият Венецуела отпадна.

Четвъртфиналните двойки ще бъдат определени тази нощ след мачовете в другата група.