Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Гол след гол за историята: незабравимото първо полувреме на "Фрайбург"

Станимир Стоилов: Влизане в Европа за нас ще е като шампионска титла

Виж видеото
"Байерн" надви "Дортмунд" в германското дерби и се откъсна на върха

Виж видеото

Бразилия е четвъртфиналист на Копа Америка, след като победи Чили с минималното 1:0. Бразилците не стигнаха никак лесно до успеха като трябваше да играят и близо едно полувреме с 10 души заради червен картон на Габриел Жезуш.

Единственият гол вкара Лукас Пакета в 46-ата минута, а само 120 секунди по-късно Жезуш беше изгонен.

В четвъртфиналите Бразилия ще срещне Перу.

Перуанците се класираха на тази фаза след драматичен успех 4:3 над Парагвай след дузпи. След 90-те минути резултатът беше 3:3, а при ударите от бялата точка парагвайците сгрешиха три пъти за шест опита.