Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Алберт Попов: Имам добри очаквания, това е моментът да хвана моя шанс

Стойчо Младенов: Работим бавно, мудно, разгадават ни лесно

Вратарят на "Арда": Съдиите са виновни за нивото на футбола

Виж видеото
"Локомотив" (Пловдив) продължи изкачването си с победа над "Пирин"

Виж видеото

Бразилия се класира за финала на Копа Америка. Домакинът на турнира се наложи с 1:0 срещу Перу.

Ценния гол отбеляза Лукаш Пакета в 35-ата минута. "Беше много труден мач. Те са много силен съперник, но успяхме да се справим", каза голмайсторът.

Звездата Неймар, който се пребори с няколко защитника и подаде за гола, си пожела във финала бразилският отбор да играе с Аржентина. В другия полуфинал Лионел Меси и съотборниците му спорят с Колумбия.

В мача за титлата на "Маракана" Бразилия има възможност да продължи традицията неизменно да печели Копа Америка, когато е домакин на надпреварата.

"Селесао" изигра силно първо полувреме, в което имаше голямо превъзходство, но съумя да вкара само веднъж. След почивката Перу се представи по-добре, без обаче да успее да изравни.